ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> כרמל טלפון

בית חולים כרמל *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלבאפשרותכם להתקשר למוקד המודיעין הטלפוני לבית חולים כרמל בחיפה על מנת לבצע זימון תורים, להזמין לידה בבית יולדות כרמל, או ליצור קשר עם כל אחת מהמחלקות, המעבדות, המרפאות והיחידות שבבית החולים. מרכז רפואי כרמל מקבוצת שירותי בריאות כללית ממוקם בכתובת רח' מיכל 7 בחיפה. בבית חולים כרמל למעלה מ-400 מיטות אשפוז, בהן מטופלים עשרות אלפי חולים מדי שנה מאיזור חיפה, ומוצאים בבית חולים זה כתובת רפואית למגוון בעיות ומחלות. בבית חולים כרמל מחלקות, יחידות, מכונים, מעבדות ומרפאות במגוון תחומי הרפואה, וביניהן ניתן למנות את מחלקת נוירולוגיה, בית יולדות, בית חולים גריאטרי, מערך קרדיולוגיה מפותח, כירורגיה, מחלקת אף אוזן גרון, מחלקה אורתופדית, מחלקת טיפול נמרץ כללי וליילודים. במרכז רפואי כרמל ניתנים גם שירותי אשפוז יום במגוון תחומי הרפואה. בבית חולים גריאטרי בכרמל ניתנים שירותי רפואה לקשישים, מהמובילים והמתקדמים בבתי חולים באיזור הצפון. במרכז רפואי כרמל חדר לידה פעיל בו נולדים רבבות תינוקות מדי שנה. הנכם מוזמנים להתקשר לקו הטלפון לבית חולים כרמל לתאם סיור מקדים בחדר לידה או להזמין לידה בבית יולדות כרמל וליהנות מיחס חם ומפנק לצד שירות מקצועי ומיומן בחדר לידה.

גם הטלפון של בית חולים כרמל באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com