טיפטופ-סופר

בנק לאומי למשכנתאות *
1900-72-0499

באינדקס המשכנתאות של ישראל


כיום בישראל פועלים מספר בנקים למשכנתאות המעניקים לציבור רוכשי הדירות הלוואות במסלולים שונים. בנק לאומי למשכנתאות הוא אחד מהם, שכן הוא אחד הגדולים והוותיקים בארץ. אם אתם לקוחות הבנק או רק שוקלים להפוך לכאלה, והינכם זקוקים למידע אודות הבנק או שירותיו השונים בתחום המשכנתאות, כאן באתר תמצאו את כל המידע: מודיעין, טלפון, מוקד שירות לקוחות, כתובת סניפי בנק לאומי ושעות פתיחה של הסניף הקרוב לביתכם. בנוסף לכך, תמצאו כאן מידע מקיף אודות נושאים כמו הלוואת משכנתה, מחשבון משכנתא, הלוואות משכנתא, ביטוח משכנתא וכו'. כנסו וחסכו זמן ומאמץ.

בנק לאומי למשכנתאות - השירותים
כל השירותים של בנק לאומי למשכנתאות וכן כל המידע המקיף, העדכני והמקצועי – אתם יכולים למצוא דרך האתר. הבנק מציע שלל שירותים מתקדמים, שמרביתן גם באמצעות אתר האינטרנט של הבנק. בין השירותים: ביטוח משכנתא, מחשבון משכנתא, מילון מונחים, תעריפי עמלות, מחזור משכנתא, פירעון משכנתא, גרידת משכנתא, ניהול משכנתא, מסגרת אשראי נוספת ועוד. לבנק יש גם בלוג המתעדכן על בסיס יומי בו מתפרסמות דעות, כתבות מקצועיות וכמובן גם המון מדריכים לכל מי שזקוק למשכנתא.

בנק לאומי למשכנתאות – המסלולים
לרשותם של לווי משכנתאות של בנק לאומי עומדים מספר מסלולים, כשכל אחד אמור לבחור את המסלול המתאים לו ביותר לפי קריטריונים אישיים. בין המסלולים ישנם מסלולים לא צמודים למדד המחירים לצרכן: ריבית משתנה על בסיס פריים, ריבית משתנה על בסיס דולר ארה"ב, ריבית משתנה על בסיס אירו, ריבית משתנה על בסיס עוגן מק"מ, ריבית משתנה כל 5 שנים ועוד. ישנם גם מסלולים צמודים למדד: ריבית משתנה כל שנה / שנתיים /חמש או עשר שנים, ריבית משתנה במחצית תקופה, ריבית קבועה. ישנם גם משכנתאות המתאימות לזכאי משרד הבינוי והשיכון. את הזכאות יש לבדוק דרך המשרד.

צריכים את הטלפון של מוקד המשכנתאות של בנק לאומי? חייגו 1900-72-0499

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com