ויפאליס
שירות לקוחות >> עיתונים ומגזינים >> לאישה טלפון

שירות לקוחות לאשה
1-900-720-103


עיתון לאישה שייך לקבוצת המגזינים מבית ידיעות אחרונות. מוקד שירות הלקוחות של לאישה מתנהל באווירה נעימה ומקצועית, ומקפיד להעניק לכל לקוחה שירות מהשורה הראשונה. במידה ולקוחה מעוניינת לשאול שאלה או לבקש פתרון לבעיה, היא יכולה לחייג את מספר הטלפון של לאשה ולהגיע אל המוקד הטלפוני. מיד תיענה בידי אחד הנציגים, שיבקש אותה לספר את סיבת הפנייה, ולאחר שיבין בדיוק את צרכיה יספק לה במהירה את המענה המדויק והנכון ביותר.

המוקד הטלפוני של לאשה
מוקד השירות הטלפוני של לאשה, מעניק לכל לקוחה יחס מיוחד. מי שמחייגת את מספר הטלפון של לאשה, נענית בידי נציג או נציגת שירות אמינים, מנוסים, בעלי ותק וניסיון בפתירת בעיות ורגישות גבוהה לאנשים. כל התכונות הללו, בתוספת אדיבות ואמפתיה הם ערכי המפתח בשירות מוצלח, על כן אין זה פלא שמתקבלים למערכת מכתבי הערכה כה רבים. חשוב לדעת שבמקרה של רכישת מנוי, מספר הטלפון אליו יש לחייג הינו שונה ממספר הטלפון של מחלקת שירות הלקוחות.

הטלפון של לאשה
קוראות לאשה מוזמנות ליצור קשר עם מוקד השירות גם כדי להביע דעה על התכנים ועל אופי השירות. נציגי השירות ישמחו לקבל כל פידבק, כי הפידבקים הללו בסופו של דבר עוזרים למוקד לצמוח. במידה ולקוחה מעוניינת לתת משוב, עליה לפרט מה לדעתה תקין או אינו תקין בהתנהלות, והיא יכולה גם לתת הצעות לייעול השירות.

צריכים את הטלפון של לאישה? חייגו 1-900-720-103

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com