טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת לוינסקי

מכללת לוינסקי *
1900-72-0070

באינדקס המכללות של ישראלמכללת לוינסקי הינה מכללה אקדמית לחינוך. במכללה מתקיימים לימודים אקדמיים בתחום לימודי חינוך, עבור לימודי תעודה, תואר ראשון ושני. מכללת לוינסקי הינה המוסד הראשון שהוקם בארץ בו ניתן לימוד חינוך בשפה העברית, והיא שוכנת בנווה צדק בתל אביב. שירות מודיעין חדש, הוקם עבור מתעניינים וסטודנטים של מכללת לוינסקי לחינוך. בשיחת טלפון אחת אל הטלפון המצורף, יעמוד לרשותכם כל המידע לו אתם זקוקים ממכללת לוינסקי ואודות לימודים לתואר בחינוך במכללה.

כל תוכניות הלימוד בלוינסקי
בחיוג אל מודיעין טלפוני זה, תוכלו לקבל מידע נרחב אודות כל תוכניות הלימוד והיחידות האקדמיות של מכללת לוינסקי, בשיחת טלפון אחת:
בית הספר לחינוך, בית הספר לחינוך מוזיקלי, קמפוס אילת, בית הספר לתארים מתקדמים, תכניות להסבת אקדמאים להוראה, תכניות להתמחות בהוראה - סטאז', קורסים להתפתחות מקצועית - בית הספר ללימודי המשך, Levinsky International School, אולפן לוינסקי, מכינה קדם-אקדמית; תוכניות לימוד תואר ראשון: תואר בחינוך יסודי, חינוך מיוחד, חינוך על יסודי, לימוד הוראה - השפה האנגלית, משלבות, הוראת מוזיקה, חינוך הגיל הרך; תוכניות לימוד תואר שני + תעודת הוראה: חינוך מיוחד, הוראת למידה, חינוך מוזיקלי, חינוך לשוני, גיל הרך, ועוד.

שירות מודיעין לתכנון לימודים
מספר הטלפון, הינו מספר מרכזי אל מודיעין טלפוני, המבוסס על מערכת מתקדמת לניתוב שיחות. אל המידע הדרוש לכם תכוון אתכם המערכת באמצעות לחיצות על מקשי הטלפון: תנאי קבלה, שכר לימוד, תוכניות להסבת אקדמאים ועוד. כמו כן, יעמוד לרשותכם כל המידע גם אודות אוניברסיטאות ומכללות נוספות בארץ בתחומי החינוך, לרבות חינוך גופני. כך תוכלו להשוות מוסדות ולתכנן את הלימודים באמצעות מספר טלפון אחד. אל השירות ניתן לגשת בכל שעה ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של מכללת לוינסקי? חייגו 1900-72-0070

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com