ונוסיל

לונה גרנד *
1900-720-569

באינדקס האטרקציות של ישראל


מסתבר שלא רק בתל אביב ובראשון לציון ישנם פארקי שעשועים מרהיבים. לונה גרנד הוא פארק שעשועים הנמצא במתחם קניון גרנד קניון חיפה ומציע למבקרים בו המון פעילויות מרתקות וחוויות בלתי נשכחות, בדומה למה שמציעים לונה פארק בתל אביב וסופרלנד בראשון לציון. רוצים לקבל פרטים על אטרקציות לילדים בפארק לונה גרנד? מחפשים אינדקס פעילויות ומתקנים של לונה גרנד? צריכים מידע אודות שעות פתיחה, מודיעין, טלפון, כתובת המקום וכתובת אתר האינטרנט של לונה גרנד? כאן ניתן למצאו מידע מקיף ועדכני וכך תחסכו המון זמן וטרחה.

לונה גרנד – על המקום
לונה גרנד הוא כאמור פארק שעשועים חדיש ומשוכלל. הוא ממוזג ונחשב ליחיד בסוגו בישראל ומתאים לפעילויות בכל ימות השנה, גם בקיץ וגם בחורף. הפארק משתרע על שטח של 5,000 מ"ר ומציע למבקרים המון פעילויות, מתקנים ואטרקציות לכל הגילאים. בפארק לונה גרנד אפשר לערוך אירועים (ימי הולדת, מסיבות כיתה, ימי כיף, בר או בת מצוות וכו'), אפשר להגיע לשם באופן עצמאי ואפשר במסגרת של קבוצה (ארגון עובדים, קייטנות, בתי ספר, גנים, מתנ"סים ערבי מנהלים וכו'). באתר האינטרנט של הפארק תמצאו המון מידע שימושי: הזמנת כרטיסים, מבצעים, הנחות, המלצות, הצעות לקבוצות, כיצד מגיעים וכו'.

לונה גרנד - אטרקציות
לונה גרנד מציע המון חוויות מרתקות גם לילדים וגם למבוגרים. בין המתקנים המתאימים לכל הגילים שתמצאו במקום: רכבת הרים, סימולטור טיסה מיוחד, מכוניות מתנגשות, טרמפולינות באנג'י, קרייזי סרף (מסתובב 360 מעלות), תחרות מרוץ סוסים, קנגורו קופץ, ירי תותחים בכדורים צבעוניים ועוד. בלונה גרנד ישנם גם מתקנים המתאימים לילדים קטנים: קרוסלת סוסים, ג'ימבורי ענק ומשוכלל עם שלל מתנפחים, רכבת ריו-גראנדה, אומגות, גלגל ענק, שייט בסירות קאנו, שיירת ג'יפים במסלול ועוד.

צריכים את הטלפון של הלונה גרנד? חייגו 1900-720-569

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com