ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תעופה >> לופטהנזה טלפון

לופטהנזה *
1900-72-0048
באינדקס חברות התעופה של ישראלמתארגנים על חופשה בחו"ל? לאן בא לכן לטוס? עם לופטנזה תוכלו לטוס למבחר יעדים ברחבי העולם במחירים אטרקטיבים ?
לופטנזה מקיימת קרוב ל-20 טיסות בשבוע בין ישראל לגרמניה לפרנקפורט ומינכן היא יוצאת במבצעים ומובילה בטיסות ליעדים אלה.

lufthansa הנה חברת התעופה הלאומית של גרמניה עבור טיסות לגרמניה ומגרמניה הבסיס שלה ממוקם בנמל התעופה של העיר פרנקפורט. ממקום זה יוצאות המון טיסות המשך רבות, שדה התעופה זה הינו הגדול והחשוב בגרמניה והשני בגודלו באירופה כולה.
נמל התעופה ממוקם כ-12 ק"מ ממרכז העיר ועל כן ניתן למצוא מלונות בפרנקפורט גם בסמוך לשדה התעופה.

לופטנזה יוצאת במבצעי טיסות ומחירים מוזלים לטיסות בעונות מסוימות או חגים, ניתן לעקוב אחרי מספר הסוכנויות שעובדות עם לופטנזה בארץ ולבדוק את הדיל הטוב ביותר עבורכם.
קישור
צריכים את הטלפון של לופטנזה? חייגו לאינדקס 1900-72-0048

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com