טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> לניאדו טלפון

בית חולים לניאדו *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלבית החולים לניאדו, מרכז רפואי צאנז, הינו בית חולים ציבורי ללא כוונות רווח. לניאדו ממוקם בעיר נתניה ואיננו בית חולים פרטי כלל וכלל. ביה"ח הוקם בשנת 1976 מתרומות שהשאירו האחים לניאדו בצוואתם ותרומות שאסף האדמו"ר מקלויזנבורג . בית"ח החל את דרכו בתור בית יולדות אשר כיום מהווה חטיבה שלמה בה שתי מחלקות ליולדות. בשנת 2009 נפתחה מחלקת יולדות שלישית בה מציע בית החולים עבור היולדת חדר לידה מרווח המאפשר ביות חלקי או מלא.

ברוח היהדות
בתי חולים רבים בארץ הקימו בתי ספר לסיעוד ולאחיות, אך בתיה"ס של לניאדו מיוחדים במינם. בביה"ח לניאדו הוקם בית ספר לאחיות המבוסס על ערכי היהדות ודואג להמשך דרכו של האדמו"ר ושל חברו נפתלי טסלר, שניהם ניצולי שואה אשר איבדו רבים מקרוביהם. תוך שהתפתח הוקם בביה"ח גם בית ספר לסיעוד, הדוגל בערכים אלו, וגם בית חולים גריאטרי, בתי מרקחת ומחלקות מתקדמות נוספות ברוח היהדות. מוקד טלפוני חדש איגד עבורכם את כלל המידע הנדרש על מנת לפנות אל הגורמים השונים בביה"ח תחת קו טלפוני אחד. תוכלו לפנות אל שירות מודיעין זה בשיחת טלפון יחידה ללא צורך בחיפוש אחר מספרי טלפון שונים ורבים עבור כל מחלקה או שירות.

שירות מודיעין לניאדו
על מנת להקל עליכם את הפניה אל בית החולים, הקמנו עבורכם מודיעין טלפוני חדשני. בחיוג אל קו טלפוני תגיעו אל מודיעין טלפוני בעל מערכת חכמה לניתוב שיחות. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל מספר הטלפון המצורף. מספר טלפון זה הינו מספר מוביל אל מוקד טלפוני בו תקבלו שירות מודיעין באמצעות לחיצה פשוטה על מקשי הטלפון שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להרים את הטלפון ולחייג בכל שעה, מכל מקום ובאמצעות כל מכשיר טלפון שיש ברשותכם. כך תוכלו לחסוך מאמץ מיותר באיגוד מידע ולהתרכז בבריאותכם ובהחלמתכם.

גם הטלפון של בית חולים לניאדו באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com