ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> קופות חולים >> מאוחדת טלפון

קופת חולים מאוחדת *
1900-72-0034
באינדקס קופות החולים של ישראלקופת חולים מאוחדת היא אחת מארבע קופות החולים בארץ, מאוחדת מפעילה את מוקד מאוחדת און ליין וזמינה לשיחות של חולים בטלפון 1-900-720034, קופת מאוחדת מפעילה בין השאר את מאוחדת עדיף, מאוחדת שיא, בית מרקחת מאוחדת, מאוחדת רפואת שיניים ושירותים נוספים, גם שירותים אלו זמינים במאוחדת אונליין, אתר meuhedet מאפשר קבלת מידע על כל שירותי הקופה, רשימת סניפי מאוחדת, הורדת טפסים של קופ ח מאוחדת ורשימת מרפאות שיניים של הקופה, מאוחדת סניפים זה האזור באתר בו ניתן לקבל את מספרי הטלפון של כל הסניפים, מאוחדת תורים היא מערכת התורים של הקופה, כאמור מוקד מאוחדת זמין בטלפון זה הטלפון הראשי של קופת החולים מאוחדת, מאוחדת שיניים מפעילה את מרפאות שיניים של הקופה והן משרתות את לקוחות הקופה לפי תנאי התכנית של כל חולה. Meuchedet ntujs,
קישור
צריכים את הטלפון של קופת חולים מאוחדת? חייגו 1900-72-0034

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com