טיפטופ-סופר
שירות לקוחות >> בתי השקעות >> מגדל שוקי הון טלפון

שירות לקוחות מגדל שוקי הון בטלפון:
1900-72-13-92


מגדל שוקי הון היא מהחברות הגדולות והוותיקות בארץ בתחום ההשקעות, והיא מציעה ללקוחותיה שירותי בורסה, קרנות השתלמות ונאמנות, קופות גמל, ניהול תיקים, פנסיה, חסכון ועוד. במרוצת השנים צברה החברה ידע וניסיון רב, המאפשרים לה להוביל בראש של בתי ההשקעות בארץ.

הוגנות לפני הכל
שירות לקוחות טלפוני עשוי להיות לפעמים לטורח על הלקוח. מגדל שוקי הון עושה הכל כדי שהלקוח ירגיש בנוח עם רגע ההתקשרות לקו הטלפון של החברה. נציגי השירות מפעילים אוזן קשבת, ומתאימים לצרכי הלקוח את השירותים המוצעים באופן ממוקד. בכך הופכת חווית ההתקשרות עם מספר הטלפון של החברה לנעימה יותר, והלקוח יוצא נשכר מהשיחה.

אגף שירות לקוחות מקצועי
נציגי השירות במוקד הטלפון של מגדל שוקי הון זמינים בימי ראשון עד חמישי מ-8:00 עד 18:00, ובימי שישי וערבי חג מהשעה 8:00 עד 12:00. במקרה של התקשרות לאגף שירות לקוחות שלא בזמן שעות הפעילות, ניתן להשאיר הודעה קולית. בין תחומי הטיפול והמענה לשאלות: אבטחת מידע, מידע על מניות, דו"חות, מיסוי, טפסים, פיצויים ועוד ועוד.

נציגי מגדל שוקי הון – המומחים במתן שירות לקוחות טלפוני
נציגי השירות מתמחים בתחומם, ונכונים לסייע בכל סוגי הפניות. שמירה על סודיות היא מאבני היסוד של החברה, מתוך הכרה ברגישות המידע וכבוד ללקוח. במבחן התוצאה, היחס האישי והאיכות מראים ששיתוף פעולה בין הלקוח לנותן השירות סוללים את הדרך הנכונה לקיום ארגון יצרני ויעיל.

צריכים את הטלפון של מגדל שוקי הון? חייגו 1900-72-13-92

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com