ונוסיל

מוזיאון הילדים בחולון *
1900-720-569

באינדקס האטרקציות של ישראל


מוזיאון הילדים בחולון זו חוויה מדהימה ובלתי נשכחת גם לילדים וגם להוריהם. בבואם למוזיאון הם מוזמנים לצאת לשלל הרפתקאות דמיוניות מרתקות שבנוסף לריגוש וחוויה מספקים גם ערך מוסף חינוכי. אצלנו באתר תמצאו מידע שימושי מקיף ועדכני אודות מוזיאון הילדים בחולון, אטרקציות ילדים, טלפון, אינדקס פעילויות, מודיעין, כתובת, שעות פתיחה, כתובת אתר האינטרנט ועוד.

מוזיאון הילדים בחולון – מידע כללי
מוזיאון הילדים בחולון ממוקם בפארק פרס, בחלקה הדרום מזרחי של העיר חולון. הביקורים במוזיאון מתקיימים במסגרת סיורים מודרכים ודורשים תיאום והזמנה מראש. בעת הזמנת הכרטיס תתבקשו לבחור את המועד המתאים לכם לביקור. צוות המוזיאון ממליץ תמיד להגיע כרבע שעה לפני מועד תחילת הסיור והכי חשוב לוודא כי הזמנת כרטיס לסיור לפי גילאים המתאימים. לא ניתן להצטרף לסיור אם הילד או הילדה אינם בגיל המוגדר לפעילות.

מוזיאון הילדים בחולון – מידע שימושי
מוזיאון הילדים בחולון הוא לא סתם מוזיאון ילדים רגיל אלא מקום בו הקטנטנים מכל הגילאים יכולים להתרגש באמת, ללמוד ולשמוח. בסיום הביקור לא היה ילד או ילדה שלא שאולו "האם אפשר עוד פעם"? הילדים יכולים להצטרף לשלל סיורים מרתקים: "בעקבות הפרפרים", טיול עם ינשול", "המסע לתיקון ממלכת הזמן", "היער הקסום", "החייזרים באים". בנוסף המוזיאון מציע סיורים וסדנאות כמו בגובה העיניים", "דיאלוג עם הזמן", "דיאלוג בחשיכה" ועוד. "דיאלוג בחשיכה" הוא אולי הסיור המבוקש ביותר. הוא נערך בחשכה מוחלטת ומודרך על ידי מדריכים עיוורים. זוהי תערוכה בלתי שגרתית בה הילדים למעשה אינם רואים שום דבר אך הם מגלים עולם מופלא בעזרת החושים שלהם והדמיון. משימתם העיקרית היא להבין שעולמם של העיוורים אינו דל ומוגבל אלא מלא בחוויות, בחושים, ביצירתיות, בחום ובאהבה.

צריכים את הטלפון של מוזיאון הילדים? חייגו 1900-720-569

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com