ויפאליס
שירות לקוחות >> עיתונים ומגזינים >> מוטו טלפון

שירות לקוחות מגזינים מוטו תקשורת
1-900-720-103


קבוצת מוטו תקשורת הינה חברת תוכן מובילה, המפיקה כיום כ – 14 מגזינים לכל המשפחה. המוכרים שבהם: הורים וילדים, להיות משפחה, טבע הדברים, גלילאו צעיר, מוטו, דרך האוכל.
מוקדי השירות הטלפוני של המגזינים הללו, מספקים ללקוחות את המידע הנחוץ להם בכל הקשור לרכישת מנוי חדש או חידוש מנוי קיים, ומטפלים בסוגיות פרטיות באמצעות הכלים שלרשותם.
כל לקוח זוכה ליחס אישי, מלא סבלנות ואמפתיה מצד נציג השירות, שבמהלך השיחה מנסה להבין ללבו ולספק לו את המענה המהיר, האיכותי והמקצועי ביותר. בפנייה למוקד השירות, וודאו שאתם יודעים בדיוק מה אתם מתכוונים לשאול, נסחו בבהירות את פנייתכם על מנת שהמענה שתקבלו יהיה מדויק ולעניין.

הטלפון של טבע דברים, גלילאו צעיר, מוטו, הורים וילדים, להיות משפחה
הנציגים במוקדי השירות הטלפוני, מעניקים לכל לקוח שירות מדרגה ראשונה. במוקדים רבים, לקוחות ממתינים זמן רב עד שמקבלים מענה, וגם אז לא תמיד מצליחים להשמיע את כל מצוקותיהם. לעומת זאת, במוקדים הטלפוניים של טבע הדברים, דרך האוכל וכד' הלקוחות נענים במהירות, ויכולים לפרט את פנייתם באופן מלא. כאשר ניתנת ללקוחות אפשרות לפרט בשיחה אחת את כל הבעיות – ניתן לטפל בהן במרוכז ולחזור עם מענה מהיר ואיכותי. בכל שאלה, בעיה, בקשה או הצעה ניתן לפנות אל נציגי השירות בטלפון, במהלך שעות הפעילות.

צריכים את הטלפון של הורים וילדים, להיות משפחה, מוטו, גלילאו צעיר, טבע הדברים, דרך האוכל? חייגו 1-900-720-103

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com