ויפאליס
שירות לקוחות >> נעליים >> מחסני הנעלה טלפון

מחסני הנעלה - שירות לקוחות
1-900-720-105


רשת מחסני הנעלה הינה רשת חנויות נעליים מוכרת המציעה מגוון רחב של מותגים לנשים, גברים וילדים. החברה מתמחה במתן שירות לקוחות ברמה גבוהה בכל אחד מארבעת הסניפים, כשכולם עובדים בכל ימות השבוע כולל בשישי ושבת. לקוח המעוניין לשאול שאלה, למצוא פיתרון לבעיה או להציע הצעה, יכול לחייג את מספר הטלפון של מחסני הנעלה, שמשתנה בהתאם לסניף הנבחר. מטעמי נוחות, מומלץ ליצור קשר עם מוקד השירות של הסניף הקרוב יותר לאזור המגורים, כך שאם יהיה צורך למשל בהחזרה או החלפה – הלקוח יוכל להגיע בקלות אל הסניף לקידום ההליכים. נציגי השירות ניחנים באדיבות, סבלנות ורגישות כלפי כל לקוח, ותוך קיום דו שיח עם האדם שמולם מצליחים לספק לו את המענה שמתאים במיוחד בשבילו.

הטלפון של מחסני הנעלה
נציגי השירות במוקדים הטלפוניים של מחסני הנעלה הם מנוסים ובעלי ידע, ויכולים לספק ללקוחות את כל המידע הנדרש להם לפני או אחרי ביצוע רכישה: באפשרותם לבדוק למשל האם דגם מסוים קיים במלאי, ואם לא – מתי יגיע לסניפים, מהם המבצעים החמים, אלו הנחות והטבות מגיעות לבעלי כרטיס מועדון ועוד. בנוסף, ניתן לשתף את הנציגים בחוויות רכישה ולקבל מענה הולם לכל מקרה. נציגי השירות בכל ארבעת הסניפים מתייחסים לכל פנייה ברצינות רבה, ועושים מאמץ לטפל בה במהירות האפשרית.

חייגו לטלפון שירות הלקוחות של מחסני הנעלה: 1-900-720-105

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com