טיפטופ-סופר

מטרו גרר *
1900-720-562

באינדקס חברות הגרר ישראל


מחפשים מידע שימושי אודות חברת מטרו גרר בע"מ? זקוקים לשירותי גרירה עקב תאונה או תקלה טכנית ברכב? זקוקים לגרירת קטנועים או אופנועים? חסר לכם דלק או שאבדתם את המפתחות של הרכב? הגעתם למקום הנכון. כאן באתר ריכזנו עבורכם מידע שימושי מקיף ועדכני על חברת מטרו גרר בע"מ, כדי שתחסכו זמן ומאמץ ותיהנו משירותי גרירה מתקדמים ואיכותיים. באתר אתם יכולים למצוא: מוקד שירות לקוחות, כתובת, טלפון, כתובת אתר אינטנרט, שעות פעילות של הסניף הקרוב אליכם ועוד. בנוסף לכך כאן תמצאו את כל המידע אודות שירותיה של חברת מטרו גרר בע"מ: מטרו גרר, חילוץ, שירותי רכב, שירות דרך, גרירת קטנועים, גרר אופנועים, חילוץ אופנועים ועוד.

מטרו גרר בע"מ – חברה עם ניסיון
חברת מטרו גרר בע"מ פועלות בישראל מזה 15 שנים. במהלך תקופה זו היא צברה ניסיון וידע מקצועי רב בכל הקשור לגרירה ולחילוץ רכבים פרטיים, משאיות, קטנועים, אופנועים וכן למתן שירותים טכניים מתקדמים לציבור הנהגים. החברה מעניקה את שירותיה 24 שעות ביממה, בכל ימות השנה ובכל האזורים בארץ.

מטרו גרר בע"מ – שלל שירותים
מטרו גרר בע"מ מציעה לציבור הנהגים בישראל שלל שירותים מקצועיים מתקדמים. בין השירותים אפשר למצוא חילוץ, שירותי גרירה, שירותי רכב, תיקונים, תדלוק, החלפת שמשה, חילוץ אופנועים, גרירת קטנועים, חילוץ רכבים כבדים כמו רכבי 4X4 ועוד. עם מטרו גרר בע"מ אתם יכולים להיות בטוחים שהרכב שלכם וכן גם אתם בטוחים על הכביש. במקרה הצורך אתם מוזמנים לפנות לאחד הטכנאים של החברה ולקבל ממנו שירות מקצועי מיידי ויעיל, בכל מקום בארץ ובכל שעות היום. צרו קשר עם החברה עוד היום ובדקו אפשרות לרכוש ממנה מנוי או ליהנות ממבצעים.

צריכים את הטלפון של מטרו גרר? חייגו 1900-720-562

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com