טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> תחבורה ציבורית >> מטרופולין - טלפון

מטרופולין *
1900-72-1133
באינדקס התחבורה הציבורית של ישראלמטרופולין תחבורה ציבורית בע"מ הוקמה בשנת 2000 על ידי קבוצת תור בוס.
מאז הקמתה זכתה חברת מטרופולין במכרז להפעלת קווי התחבורה הבין-עירוניים בין תל אביב לבאר שבע.בשנת 2009 זכתה מטרופולין במכרז להפעלת התחבורה הציבורית באזור השרון.
לחברת מטרופולין ישנו מרכז מידע הפועל 24 שעות ביממה, ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות של מטרופולין לברר מהם קווי האוטובוס בהן ניתן להגיע ליעד נבחר ולוחות זמנים אוטובוסים ותעריפים.ניתן להתקשר למודיעין קווי מכל טלפון.
צריכים את הטלפון של חברת האוטובוסים מטרופולין? חייגו 1900-72-1133

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com