שיער דליל
שירות לקוחות >> תאגידי מים >> מיתב טלפון

מיתב 1-900-72-13-90
מוקד תשלומים ושירות לקוחות


מיתב – חושבים קדימה ועובדים
מיתב הינו תאגיד המים והביוב של העיר פתח תקווה ולאורך שנות פעילותו מאז נחקק חוק תאגידי המים והביוב בשנת 2001, הוא משרת את הרשות. כל תושב וצרכן המבקשים ליצור קשר עם התאגיד דרך שירות לקוחות יכולים לעשות כן בטלפון. מספרי הטלפון מאפשרים ללקוחות להיכנס למשרדי התאגיד גם בלי לצאת מהבית ומדובר ביתרון משמעותי, בהתחשב ביכולות הפיזיות של התושבים המבוגרים, בעומס של אנשי העבודה ועוד.

מיתב – צריכת מים נבונה
כיום כל צרכן יודע שחשוב לחסוך במים. מיתב כתאגיד המים של פתח תקווה עושה כל שביכולתו על מנת שאיכות המים המגיעה לבתי התושבים תישמר כאיכותית ביותר ועל כל שאלה, בעיה ופניה בנושאים כליים יכולים התושבים לשנות באמצעות מוקד טלפוני או מרכז מידע אינטרנטי לקבל את כל הדרוש מבחינת חומרים מקצועיים, נתונים סטטיסטיים ועוד. איכות החיים של התושבים מתבססת בין היתר גם על המים והאחריות של התאגיד היא לספק את איכות החיים הזו.

מיתב – טכנולוגיה לצד הון אנושי
מיתב פועלת ימים כלילות כדי לפתח תשתיות מים וביוב חדשות לצד שדרוג מערכות קיימות . מעבר לטכנולוגיה, משקיעה החברה המון בהון האנושי, הן בכמות והן באיכות. מיתב פועלת בתחום אחריות גדול מאוד בהיקף מספר הלקוחות ומחויבת לתת מענה באמצעות שירות לקוחות פרונטאלי, מוקד טלפוני, פקס או מייל. תמיד יש לפתח את דרכי ההתקשרות לצד הפיתוח הטכנולוגי.

מיתב – איכות סביבה ואיכות קשר
השמירה על הסביבה היא בטבע של כל אחד ואחת אך חברה מקצועית כמו מיתב עושה זאת כחלק מהתפקיד. הפעלת מרכז מידע בנוגע לשמירה על הסביבה, הפעלת מוקד שירות פרונטאלי וגם מוקד טלפוני מאפשרת שיתוף פעולה הדדי.

ליצירת קשר עם תאגיד המים מיתב חייגו : 1-900-72-13-90

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com