ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בר מים >> מי הטבע טלפון

מי הטבע *
1900-72-00-35
באינדקס חברות ברי המים של ישראלמי הטבע – מים איכותיים בהישג יד

חברת מי הטבע מתמחה כבר שנים בתחום טיהור מים, סינון מים והשבחת מי שתיה, ומספקת לבתים פרטיים, עסקים ומוסדות מגוון של מוצרים איכותיים.

בין המוצרים המובילים של חברת מי הטבע תוכלו למצוא מתקני מים לשתיית מים חמים או קרים, מערכות טיהור מים, מערכות סינון מים, מערכות למניעת אבנית, מיני בר, בר מים, מערכות אוסמוזה הפוכה, מערכות למניעת אבנים, מסננים, פילטרים, מכונות קפה, מוצרים נלווים, ועוד מגוון רחב של מוצרים בעיצובים שונים המתאימים לכל טעם ולכל כיס.

מי הטבע – שירות לקוחות ברמה גבוהה

בין אם אתם רוצים להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברת מי הטבע, ובין אם אתם נמנים כבר על הלקוחות הותיקים של החברה, תוכלו ליהנות משירות לקוחות מקצועי המסופק 24 שעות ביממה, מרכז הזמנות ארצי וצוות טכנאים מקצועי ומיומן הפרושים ברחבי הארץ.

כדי להתקשר אל שירות לקוחות של חברת מי הטבע, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אל טלפון 1900-72-00-35 ותמצאו כתובת לכל שאלה או בקשה. הכל במספר טלפון אחד.

מי הטבע – מתקן מים לכל פועל

במהלך שנות פעילותה של חברת מי הטבע, הותקנו מערכות סינון מים וטיהור מים, מתקני מים, מיני בר ובר מים כבר אצל מגוון לקוחות מרוצים, פרטיים, עסקיים ומוסדות ברחבי הארץ.

בין היתר, התקינו ושתו כבר את המים של מי הטבע מוסדות, עיריות, גופים ממשלתיים, בתי ספר, גני ילדים, מכללות, ועוד.

אז הצטרפו גם אתם למשפחת מי הטבע ותיהנו משירות לקוחות מקצועי במספר טלפון אחד, בלחיצת כפתור אחת.

צריכים את הטלפון של מי הטבע? חייגו 1900-72-00-35

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com