ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בר מים >> מי עדן טלפון

מי עדן בר *
1900-72-00-35
באינדקס חברות ברי המים של ישראלמי עדן – מים מינרליים איכותיים

מי עדן הוא מותג מים מינרליים של החברה הישראלית מעיינות עדן בע"מ, ומשווקת את מי מעיין הסלוקיה מרמת הגולן, בבקבוקי פלסטיק, בכדי מים מינרליים בגודל 11 ליטר או 18.9 ליטר, וכן במגוון של מתקן מים ומיני בר מים ביתי ולמשרד, בגדלים שונים ובמגוון עיצובים המתאימים לכל טעם.

המים המינרליים של מי עדן הם מים מינרליים טבעיים הנלקחים ישירות מהמעיין ונארזים ללא מגע אדם.

בנוסף, מציעה מי עדן בר מים מסוננים מעוצב בסגנונות שונים, מארזי מים משפחתיים בגדלים שונים, ומגוון של מוצרים משלימים נוספים חדשים, כגון מי עדן קפה, כוסות מעוצבות, ערכת עדן סודה סטרים, מעמד כדי מי עדן, מגבונים לניקוי בר מים, ועוד.

שירות לקוחות מקצועי איכותי של חברת מי עדן

אז אם אתם רוצים להתקין מכשיר מים חדש, או זקוקים לשירות לקוחות לגבי מיני בר קיים, בבית או במשרד, באפשרותכם להתקשר לטלפון אחד 1900-72-00-35 ולמצוא בו כתובת לכל שאלה או בקשה בנושא מים מינרליים אצל אחת מחברות המים המובילות בארץ.

שירות הלקוחות של מי עדן בר בטלפון לשירותכם בכל עת

צריכים את הטלפון של מי עדן בר? חייגו 1900-72-00-35

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com