שיער דליל
שירות לקוחות >> תאגידי מים >> מי אביבים טלפון

מי אביבים 1-900-72-13-90
מוקד תשלומים ושירות לקוחות


מי אביבים – תאגיד המים הגדול בגוש דן
חברת מי אביבים היא תאגיד המים של אזור תל אביב יפו והיא הוקמה בשנת 2010. מטרתה העיקרית היא לספק את איכות המים הטובה ביותר שניתן, יחד עם שיפור ותכנון תשתיות לצד שירות טלפוני, פרונטאלי ואינטרנטי יעיל ולבבי. צרכנים שרוצים ליצור קשר עם התאגיד יכולים בין היתר גם להתקשר

מי אביבים – כל פניה מטופלת במהירות
אמנת השירות של מי אביבים הינה אורים ותומים לכל עובדי התאגיד. המחויבות היא גדולה והאחריות גדולה אף יותר. לצורך התמיכה, יכולים התושבים ליצור תמיד קשר עם מרכז מידע אנושי או ממוחשב, לקבל שירות טלפוני מהיר וחסכוני וליהנות גם מפעילות של מרכז שירות לאורך שעות היום. ככלל, הצרכנים תמיד נמצאים בראש סדר העדיפויות ובכל דרך שיבחרו לפנות, אינטרנט, טלפון, פקס או הגעה פיזית למשרדי החברה – תמיד הפניה תתקבל ותטופל באופן מיידי.

מי אביבים – נושאים שונים ומספרי טלפון מתאימים
על מנת להגיע לתאגיד ישנו מספר טלפון ראשי, אך מי שצריך טלפון נוסף וישיר של אחת היחידות בתאגיד, כמו אישור תכניות אספקת מים, אישור תכניות אספקת ביוב או תיעול, הזמנת חיבורי מים או ביוב על פי היתרי בנייה וכדומה, מוזמן להיכנס לאתר התאגיד ולמצוא את כל פרטי ההתקשרות. כמובן שניתן ליצור קשר עם המספר הראשי דרך אותו מוקד שירות חרוץ ולקבל את מספר הטלפון של היחידה הנדרשת.

להצליח לשמור על מי אביבים מוצלחת
הרבה מההצלחה של התאגיד היא בגלל שיתוף הפעולה של התושבים ולכן יצירת הקשר חשובה. מוקד טלפוני הינו כלי מעולה לשמירה על קשר ולא רק לטיפול בבעיות, אלא בכל סוגיה אחרת שחשוב להעביר הלאה.

ליצירת קשר עם תאגיד המים מי אביבים חייגו : 1-900-72-13-90

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com