שיער דליל
שירות לקוחות >> תאגידי מים >> מי נתניה טלפון

מי נתניה 1-900-72-13-90
מוקד תשלומים ושירות לקוחות


מי נתניה – מים חיים זורמים
בהתאם לחוק תאגידי המים והביוב משנת 2001, הוקם תאגיד מי נתניה בשנת 2003 ומאז פועל לשירות של אספקת מים וניקוז מי ביוב ל-200,000 תושבים. לאורך השנים הציב התאגיד רף מאוד גבוה והיווה מודל ארצי לתפקוד נכון, ראוי ומקצועי של גוף האחראי על תחום מים וביוב. אזרחים שרוצים וצריכים ליצור קשר בכל נושא עם התאגיד יכולים לעשות זאת באמצעות טלפון

מי נתניה – מערך שירות לקוחות מקצועי
אין ספק שמקצועיות היא תכונה הכרחית לתאגיד מים וביוב, החל משלב תכנון תשתיות חדשות, דרך שדרוג התשתיות הקיימות וכלה בשירות לקוחות איכותי. איכות ההון האנושי הפועל במי נתניה הינה חלק מהאני מאמין של התאגיד. מוקד שירות המעניק את כל המידע, מציע את כל הפיתרונות, מבצע את הפעולות הנדרשות ומספק את הצרכים העולים מצד האזרחים – זו המטרה! הדבר יכול להתבצע גם בשירות הלקוחות הפרונטאלי, אולם באמצעות מוקד טלפוני מסביר פנים, יעיל וזמין לכל תושב וצרכן בנתניה בהחלט היעילות משתפרת.

מי נתניה – לשמור על סטנדרט עבודה גבוה
בכל אפיק פעילות של מי נתניה ניכר כי סטנדרט העבודה אינו מתפשר ואינו מבקש להיות ממוצע, אלא תמיד מעל הממוצע. אם יש צורך ליצור קשר עם מרכז מידע בנוגע לנתוני צריכה, לדבר עם מוקד שירות לגבי בעיה או תקלה ואף לפנות אל מוקד שירות טלפוני הקיים בתאגיד על מנת לבצע תשלומים ופשוט לדבר עם מענה אנושי כדי להבהיר נקודה – הכל חלק מסטנדרט העבודה של התאגיד ולכך אין תחליף.

מי נתניה – השיפור תמיד חלק מהחזון
גם אם נראה שלא יכול להיות טוב יותר, במי נתניה יודעים שהעתיד מחייב עוד טכנולוגיות, תשתיות וכמובן שירות לקוחות.

ליצירת קשר עם תאגיד המים מי נתניה חייגו : 1-900-72-13-90

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com