שיער דליל
שירות לקוחות >> תאגידי מים >> מי שיקמה טלפון

מי שיקמה 1-900-72-13-90
מוקד תשלומים ושירות לקוחות


מי שיקמה – לתת למקצוענים לעבוד
בשנת 2001 חוקקה הכנסת את חוק תאגידי המים והביוב, המחייב כל רשות להקים גוף שיהיה אחראי על אספקת המים לתושבים ותפעול ניקוז מי הביוב. תאגיד מי שיקמה בע"מ הוקם בשנת 2008 ומחולק על פני ארבע רשויות: עיריית חולון, עיריית אור יהודה, מועצת אזור ומועצת בית דגן. למרות החלוקה בין הרשויות, עדיין ניתן ליצור קשר באותו טלפון מספר. באתר האינטרנט גם ניתן למצוא מספרי טלפון של יחידות נוספות.

מי שיקמה קובעת מטרת על
לאורך השנים קבע לעצמו התאגיד רף גבוה ובלתי מתפשר של פיתוח תשתיות באמצעות טכנולוגיה חדישה ושיפור איכות החיים של צרכני התאגיד, אך במקביל ובאופן מוגדר אף יותר – שירות לקוחות. במידה וצרכנים מבקשים ליצור קשר עם משרדי החברה במקום מגוריהם, ניתן לעשות זאת באמצעות מוקד טלפוני הנותן מענה ומבקש לפתור כל בעיה. תוך הפעלת מרכז מידע המעניק שירות טלפוני לאורך שעות פעילות התאגיד וכמובן קליטת מידע בנוגע לתקלות - לכל צרכן ניתנת האפשרות לקבל את השירות הטוב והיעיל ביותר.

מי שיקמה – לשאוף ולשפר את איכות החיים
איכות החיים של התושבים באה לידי ביטוי באיכות מאוד גבוהה של מים, העומדת בכל התקנים הנדרשים. מעבר לכך איכות החיים גם נמדדת בשמירה על הסביבה על ידי ניקוז מי ביוב כראוי וחשוב מאוד להוסיף את הקשר של תאגיד המים עם כל תושב וכל צרכן בכל נושא. כמובן שיש אפשרות לפנות גם באפיקים נוספים, אך מרכז שירות מקצועי עם מענה אנושי זמין בהחלט משפר את העניינים.

מי שיקמה והזרימה הטבעית
המים הם המוטיב החשוב ביותר בעבודה והזרימה היא האופי. מוקד שירות טוב יודע לזרום עם הלקוחות ולהשתפר כל הזמן.

ליצירת קשר עם תאגיד המים מי שיקמה חייגו : 1-900-72-13-90

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com