טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> אוניברסיטאות >> מכון ויצמן טלפון

מכון ויצמן למדע ברחובות *
1900-72-05-83

באינדקס האוניברסיטאות של ישראלמכון וייצמן למדע ממוקם ברחובות והינו מכון מחקר העוסק בתחומי המתמטיקה ומדעי הטבע. המכון נקרא על שמו של חיים ויצמן, הנשיא הראשון של מדינת ישראל, והוקם ביוזמתו. מכון וויצמן כולל בתוכו את מכון דוידסון לחינוך מדעי טכנולוגי, מוזיאון גן המדע, בית הספר למחקר ומדרשת פיינברג ללימודים ותארים מתקדמים. בחיוג אל מספר טלפון, יעמוד לרשותכם שירות מודיעין מתקדם בו מכל המידע הדרוש לכם אודות לימודים אקדמיים לתואר שני, שלישי ודוקטורט במכון וייצמן. השירות זמין עבורכם בכל עת ומכל מכשירי הטלפון, ומאפשר לכם קבלת פרטים במהירות ובנוחות.

מכון ויצמן למדע – שירות מודיעין
בחיוג אל טלפון, תגיעו אל מודיעין טלפוני חדשני, באמצעותו תוכלו לקבל את כל המידע על מכללת פיינברג במכון ויצמן ותוכניות הלימוד בה, בשיחת טלפון אחת:
תוכניות לימודים לתואר שני ושלישי: תוכנית לימודים במדעי הפיסיקה, מדעי הכימיה, מתמטיקה ומדעי המחשב, הוראת מדעים ( תוכנית רוטשילד-וייצמן), מדעים ומדעי החיים – ביולוגיה, חקר המוח וביואינפורמטיקה.
מסלולי לימודים מיוחדים לתואר שלישי לקראת תואר דוקטור לפילוסופיה (Ph.D.):
לימודים במסלול ישיר - מסתעף ממסלול תואר שני במדעים בתום שנת הלימודים השנייה. מיועד לתלמידים לקראת תואר שני במדרשה, אשר ועדת ההוראה המליצה על העברתם למסלול הישיר.
מסלול לרופאים - מיועד לבעלי תואר דוקטור לרפואה (.M.D).
מסלול לרופאים מתמחים או מומחים - מיועד לרופאים מומחים או למתמחים עם ותק של שנתיים לפחות בהתמחות.

כל המידע בשיחת טלפון אחת
בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מודיעין טלפוני מתקדם הזמין עבורכם בכל עת ומכל מכשיר טלפון. המערכת המתקדמת לניתוב שיחות, תכווין אתכם בלחיצות מקשי הטלפון אל המידע הדרוש לכם אודות מכללת פיינברג במכון ויצמן, ואודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ.

צריכים את הטלפון של מכון ויצמן למדע ברחובות? חייגו 1900-72-05-83

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com