ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת אשקלון

המכללה האקדמית אשקלון *
1900-72-05-81

באינדקס המכללות של ישראלהמכללה האקדמית אשקלון, הינה מכללה המקיימת לימודים אקדמיים, בהם לימודים לתואר ראשון של המכללה או של אוניברסיטת בר אילן. מכללת אשקלון החלה את דרכה כשלוחה של אוניברסיטת בר אילן באשקלון, והשתיים משתפות פעולה עד היום. עבורכם, מועמדים וסטודנטים במכללה האקדמית אשקלון, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני. בשיחת טלפון אחת בלבד אל השירות, יעמוד לרשותכם כל המידע לו אתם זקוקים, בנוחות ובמהירות.

כל חוגי הלימוד במכללת אשקלון
בחיוג אל מודיעין טלפוני, כל חוגי הלימוד במכללת אשקלון, התוכניות והתארים, יעמדו לרשותכם.
תואר B.A בחוגים לכלכלה - כלכלה ובנקאות, כלכלה וניהול, וכלכלה ולוגיסטיקה; תואר B.A בעבודה סוציאלית, ותוכנית הסבה לאקדמאים; B.A בחוג לקרימינולוגיה, וכן מסלול דו חוגי בשילוב סוציולוגיה, פסיכולוגיה או ממשל ופוליטיקה; B.A בחוג למדעי המחשב; B.A דו חוגי לסוציולוגיה אנתרופולוגיה בשילוב קרימינולוגיה, ממשל ופוליטיקה או פסיכולוגיה ; B.A דו חוגי לפוליטיקה וממשל; B.A בחוג לפסיכולוגיה, וכן מסלול דו חוגי; B.A דו חוגי ללימודי ארץ ישראל; B.A בחוג ללימודי תיירות ופנאי; כמו כן, ישנם שלושה מסלולים לתואר B.A רב תחומי של אוניברסיטת בר אילן: כלכלה ומנהל עסקים, חינוך, ומדעי המדינה במגוון מגמות/התמחויות. בשלושה מסלולים אלו תינתן לסטודנטים אפשרות להמשיך אל תואר שני באוניברסיטת בר אילן.

לתכנן את הלימודים בשיחת טלפון
מספר הטלפון, הינו מספר טלפון מרכזי אל שירות מודיעין. השירות מבוסס על מערכת חכמה לניתוב שיחות, אשר באמצעות לחיצות על מקשי הטלפון, תכוון אתכם אל המידע הדרוש לכם: תנאי קבלה, מכינות קדם אקדמיות, שכ"ל ועוד. כמו כן, שירות מודיעין זה אגד עבורכם את כל המידע גם אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בישראל. השירות זמין עבורכם מכל מכשיר טלפון ובכל שעה.

צריכים את הטלפון של המכללה האקדמית באשקלון? חייגו 1900-72-05-81

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com