טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת בית ברל

המכללה האקדמית בית ברל *
1900-72-05-81

באינדקס המכללות של ישראלמכללת בית ברל הינה מכללה אקדמית שהוקמה בשנת 1949, ועוסקת בתחומי חינוך, אומנות, חברה ותרבות. ב1970 הוכרזה המכללה כמוסד לימודים אקדמיים המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה. כיום, המכללה מציעה לימודים אקדמאים עבור תואר ראשון ושני, לימודי תעודה ותעודת הוראה. שירות מודיעין חדש הוקדם עבור סטודנטים ומתעניינים בלימודים אקדמיים במכללה האקדמית בית ברל. בשיחת טלפון אחת, תוכלו לברר בנוחות ובמהירות מידע ופרטים מקיפים אודות המכללה.

כל התחומים ותוכניות לימוד
בחיוג אל מודיעין טלפוני מתקדם זה, תוכלו להתקשר ישירות עם כל היחידות האקדמיות ולקבל מידע אודות כל תוכניות הלימוד והתארים של המכללה האקדמית בית ברל:
המדרשה לאומנות בית ברל: תואר ראשון B.Ed.F.A באומנות, תואר B.Ed.F.A ולימודי תעודה בקולנוע, לימודי תעודה בעיצוב ופיתוח משחקים, אמנות ותכנית אישית, טיפול באומנות, לימודי המשך באומנות, תואר שני M.Ed בחינוך לאומנות; ביה"ס לחינוך והוראה: תואר ראשון B.Ed.F.A באומנות, תואר B.Ed.F.A בקולנוע, תארי B.Ed במסלול לימודי הוראה וחינוך לגיל הרך/ יסודי/ על יסודי/ חינוך מיוחד/ חינוך בלתי פורמאלי/ קידום נוער; ביה"ס לחברה וממשל: תואר BA בהתמחות לימודי מגדר/ פיתוח ארגוני ויישוב סכסוכים/ מינהל ומדיניות ציבורית/ מדיניות ומנהיגות חברתית, ועוד.

לתכנן את הלימודים בשיחת טלפון אחת
בחיוג אל מספר טלפון, תגיעו אל שירות מודיעין המושתת על מערכת מתקדמת לניתוב שיחות. אל המידע לו אתם זקוקים תכוון אתכם המערכת ע"י לחיצות על מקשי הטלפון: תנאי קבלה, שכר לימוד, ייעוץ לימודים ועוד. מודיעין טלפוני זה מאפשר לכם קבלת מידע נרחב גם אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ, להשוות בין מוסדות הלימוד ולתכנן את הלימודים בשיחת טלפון אחת. השירות זמין עבורכם בכל שעה ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של המכללה האקדמית בבית ברל? חייגו 1900-72-05-81

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com