טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת הדסה

המכללה האקדמית הדסה *
1900-72-05-81

באינדקס המכללות של ישראלהמכללה האקדמית הדסה הינה מכללה בירושלים בה מתקיימים לימודים אקדמיים בתחומי מדעי הבריאות, מדעי המחשב, לימודי עיצוב ולימודי תקשורת. הדסה מכללת ירושלים מציעה מגוון תוכניות לימודים תואר ראשון, תואר שני ולימודי תעודה. שירות מודיעין חדש הוקדם עבור סטודנטים ומתעניינים בלימודים אקדמיים במכללה האקדמית הדסה ירושלים. בשיחת טלפון אחת, יעמוד לרשותכם מידע מהימן וזמין אודות המכללה ותוכניות הלימוד בה, בגישה נוחה ומהירה.

כל התארים, כל החוגים
מודיעין טלפוני מתקדם זה, מאפשר לכם להתקשר ישירות עם כל החוגים האקדמיים ולקבל מידע אודות כל תוכניות הלימוד במכללה האקדמית הדסה ירושלים:
תואר ראשון ושני במדעי המחשב, תואר ראשון B.O ותואר שני M.O במדעי האופטומטריה, תואר ראשון B.Scבביוטכנולוגיה ובמדעי בריאות הסביבה, תואר ראשון B.A ותואר שני M.A בהפרעות תקשורת, תואר ראשון B.A בפוליטיקה ותקשורת, ניהול ארגוני שירות ותקשורת צילומית, תואר ראשון B.Des בעיצוב תעשייתי מכליל ותואר ראשון B.Med.Lab.Sc למדעי המעבדה הרפואית, ועוד. כמו כן, למכללה מכינה קדם אקדמית ולימודי תעודה בעיתונות מעשית, עיצוב פנים והפרעות שפה ודיבור. כל התארים, כל החוגים, מספר טלפון אחד.

כל המידע לתכנון הלימודים
בחיוג אל טלפון, תגיעו אל מודיעין טלפוני חדש המושתת על מערכת מתקדמת לניתוב שיחות. אל המידע לו אתם זקוקים תכוונו בעזרת המערכת, על ידי לחיצות פשוטות על מקשי הטלפון: תנאי קבלה, מלגות, שכר לימוד, ייעוץ לימודים, מערכת שעות ועוד. שירות מודיעין זה טומן בחובו מידע נרחב אודות מכללת הדסה ירושלים, וכן, אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ. השירות מאפשר לכם להשוות בין מוסדות הלימוד ולתכנן את לימודיכם האקדמיים בשיחת טלפון אחת בלבד. השירות זמין עבורכם בכל שעה ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של המכללה האקדמית הדסה? חייגו 1900-72-05-81

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com