טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת כרמל

המרכז האקדמי כרמל *
1900-72-05-81

באינדקס המכללות של ישראלמודיעין טלפוני חדש הוקם עבור מועמדים, מתעניינים וסטודנטים במרכז האקדמי כרמל. מכללת כרמל, הינה מכללה אקדמית פרטית להשכלה גבוהה המוכרת ע"י המל"ג. במרכז מתקיימים לימודים אקדמיים בהם לימודי תואר במנהל עסקים במגוון מסלולי לימודים, וכן, לימודי משפטים. הסגל האקדמי של המרכז, מונה מרצים מן השורה הראשונה בהם בעלי תואר שלישי (דוקטור), פרופסורים ומתרגלים בעלי תואר שני. בשיחת טלפון אחת אל מודיעין טלפוני, יעמוד לרשותכם כל המידע הדרוש אודות תוכניות הלימוד והתארים המוצעים במרכז האקדמי כרמל.

כל מסלולי הלימוד במרכז האקדמי כרמל
בחיוג פשוט ונוח אל שירות מודיעין זה, תוכלו לקבל את כל הפרטים על מסלולי הלימוד והתארים במכללת כרמל.
תואר מנהל עסקים B.A בארבע התמחויות אופציונאליות: שיווק ופרסום, משאבי אנוש, מימון ובנקאות, וחשבונאות; תואר ראשון LL.B במשפטים; מכינה קדם אקדמית, מכינה לבני 30+; היחידה ללימודי חוץ במגוון תוכניות, בהן: לימודי ניהול שיווק ומכירות, ניהול משאבי אנוש, קורס גישור, ניהול הרכש, ניהול פרויקטים, ניהול לוגיסטי, לימודי שמאות מקרקעין, ייעוץ השקעות, ייעוץ השקעות פנסיוני ועוד.
המרכז האקדמי כרמל מאפשר מתכונת לימודי ערב במגוון מסלולי הלימוד, המאפשרים שילוב הלימודים האקדמיים יחד עם עבודה.

מוכנים ללימודים בשיחת טלפון
מחפשים שירות מודיעין מתקדם שיעזור לכם לתכנן את הלימודים בקלות? חייגו אל מספר טלפון. בלחיצות מקשי הטלפון, תכוון אתכם המערכת החכמה שלנו אל כל המידע הדרוש לכם לתכנון הלימודים: תנאי קבלה, קורסים, שכ"ל ועוד. מספר הטלפון לעיל יוביל אתכם אל מודיעין טלפוני בו מחכה לכם כל המידע, גם על מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ, המציעות תחומי לימוד נוספים, דוגמת: תואר בפסיכולוגיה, לימודי הנדסה ועוד. שיחת טלפון אחת - ואתם מוכנים ללימודים.

צריכים את הטלפון של המרכז האקדמי כרמל? חייגו 1900-72-05-81

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com