ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת ספיר

המכללה האקדמית ספיר *
1900-72-05-81

באינדקס המכללות של ישראלמכללת ספיר ממוקמת בנגב הצפוני, בסמוך לעיר שדרות. המכללה החלה דרכה כבת חסות של אוניברסיטת בן גוריון בנגב, בדומה למכללות נוספות, בהן המכללה האקדמית אשקלון שהחלה תחת חסות אוניברסיטת בר אילן. כיום, מכללת ספיר הינה מוסד לימודים אקדמיים עצמאי, ומנהלת תכנית לימודים עצמאית לצד תוכניות המעניקות תואר של אוניברסיטת בן גוריון. עבורכם, מועמדים וסטודנטים, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני ונוח. בשיחת טלפון אחת אל השירות, יעמוד לרשותכם כל המידע אודות מכללת ספיר והלימודים בה.

כל המחלקות האקדמיות
בחיוג אל שירות מודיעין, יעמדו לרשותכם כל המחלקות האקדמיות ותוכניות הלימודים של המכללה האקדמית ספיר.
לימודי תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בתקשורת במגוון מסלולים, תואר B.F.A. בקולנוע וטלוויזיה במגוון מסלולים; B.A בניהול המשאב האנושי, לוגיסטיקה, כלכלה יישומית וניהול, מינהל ומדיניות ציבורית, ניהול תעשייתי או שיווק טכנולוגי; B.A בכלכלה וחשבונאות, B.S.W בעבודה סוציאלית, .B.A בתרבות, יצירה והפקה, .B.A בלימודים רב תחומיים; B.A במדעי המחשב; כימיה ומדעי החיים, ולימודי הנדסה - שנה א', המאפשרים לימודי המשך בפקולטה להנדסה בבן גוריון; תואר שני .M.A במינהל ומדיניות ציבורית, וכן, לימודים לתואר שני בקולנוע. בנוסף, פועלים גם ביה"ס להנדסאים, המעניק תואר הנדסאי, המרכז הקדם אקדמי והמרכז הרב תחומי ללימודי חוץ, בהם לימודי תעודה וחוגי העשרה.

להתכונן ללימודים בשיחת טלפון
מספר הטלפון: 1900-72-00-71, הינו מספר טלפון מרכזי אל מודיעין טלפוני. השירות מבוסס על מערכת מתקדמת לניתוב שיחות, אשר על ידי הקשות על מקשי הטלפון, תכוון אתכם אל המידע המבוקש: שכר לימוד, תנאי קבלה, מסלולים ועוד. כמו כן, שירות מודיעין זה אגד עבורכם את כל המידע אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בישראל. השירות זמין עבורכם מכל מכשיר טלפון ובכל שעה.

צריכים את הטלפון של המכללה האקדמית ספיר? חייגו 1900-72-05-81

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com