טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת רופין

המרכז האקדמי רופין *
1900-72-05-81

באינדקס המכללות של ישראלהמרכז האקדמי רופין, הינו מוסד לימודים אקדמיים בגדר מכללה. מכללת רופין הוקמה בשנת 1949 בתור מדרשה להענקת השכלה ניהולית למשק החלקאי, המושבי והקיבוצי בישראל. המכללה ממוקמת בעמק חפר, ומשנת 2001 הינה מכללה ציבורית הנתמכת ע"י המועצה להשכלה גבוהה, ובה ניתנים לימודי תואר ראשון ושני, וכן, לימודי תעודה במגוון תחומים. עבור סטודנטים ומתעניינים במרכז האקדמי רופין, הוקם שירות מודיעין חדשני. כל המידע לו אתם זקוקים אודות מכללת רופין, יעמוד לרשותכם בנוחות ובמהירות, בשיחת טלפון אחת אל מספר הטלפון לעיל.

כל התארים ותוכניות הלימוד
בחיוג אל מודיעין טלפוני זה, תוכלו להתקשר ישירות עם כל היחידות האקדמיות במכללת רופין, ולקבל מידע אודות כל תוכניות הלימוד, התארים והתחומים המוצעים לכם במרכז האקדמי:
תואר ראשון: לימודי ניהול / BA למנהלים, מנהל עסקים, מדעי ההתנהגות, כלכלה וחשבונאות, כלכלה וניהול, ביוטכנולוגיה ימית, מדעי הים והסביבה הימית, הנדסה רפואית, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסה תעשייה וניהול, הנדסת מחשבים, סיעוד.
תואר שני: MA הגירה ושילוב חברתי, פסיכולוגיה קלינית, לוגיסטיקה ומערכות ימיות, MBA מנהל עסקים.
לימודי תעודה: ייעוץ ושיווק פנסיוני, משלוח בינלאומי, מחשבים ומערכות מידע, ניהול תיקי לקוחות.

לתכנן את הלימודים בשיחת טלפון אחת
מספר הטלפון, הינו מספר טלפון מרכזי אל מודיעין טלפוני, המושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות. אל המידע המבוקש תכוון אתכם המערכת בלחיצות על מקשי הטלפון: שכר לימוד, תנאי קבלה, הכוון תעסוקתי ועוד. כמו כן, שירות מודיעין זה מאפשר לכם גישה מהירה ונוחה גם אל מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ, ואל המידע עליהן. השירות מאפשר לכם להשוות בקלות בין המוסדות ולתכנן את הלימודים בשיחת טלפון אחת. השירות זמין עבורכם בכל שעה ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של המרכז האקדמי רופין? חייגו 1900-72-05-81

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com