ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת תל אביב

המכללה האקדמית תל אביב יפו *
1900-72-0070

באינדקס המכללות של ישראלהמכללה האקדמית תל אביב יפו, שוכנת בדרום העיר, והוקמה בשנת 1994 כיוזמה משותפת עם אוניברסיטת תל אביב, המל"ג ועיריית תל אביב יפו. מכללת תל אביב מציעה מגוון תוכניות לימוד עבור סטודנטים ומתעניינים, בהם לימודי תואר ראשון, לימודי תעודה ולימודי תואר שני. לימודי תואר באקדמית, מכללת תל אביב, מאפשרים שילוב של לימודים תואר ואווירה ביתית, במגוון תוכניות לימוד ייחודיות. שירות מודיעין חדש, שמספרו: 1900-72-00-71, הוקם עבור מתעניינים וסטודנטים של האקדמית. בשיחת טלפון אחת אל הטלפון המצורף, יעמוד לרשותכם מידע נרחב אודות האקדמית תל אביב יפו.

כל תוכניות הלימוד באקדמית תל אביב יפו
בחיוג אל מודיעין טלפוני, תוכלו להתקשר ישירות עם כל בתי הספר של האקדמית תל אביב יפו, לברר על תוכניות הלימוד והתארים - בשיחת טלפון אחת:
ביה"ס למדעי ההתנהגות: תואר במדעי ההתנהגות, אפשרות להתמחות בניהול משאבי אנוש; ביה"ס לממשל וחברה: תואר בחברה ופוליטיקה, אפשרות להתמחות בתקשורת פוליטית; ביה"ס לניהול וכלכלה: תואר בכלכלה וניהול, ניתן להוסיף חטיבה ביזמות/ התמחות בניהול משאבי אנוש ועוד; ביה"ס למדעי המחשב: תואר במדעי המחשב, אפשרות להתמחות בתקשורת ובאינטרנט/ ניהול ויזמות טכנולוגית ועוד; ביה"ס לניהול מערכות מידע; ביה"ס למדעי הסיעוד ועוד.

שירות מודיעין כללי ונוח
מספר הטלפון המצורף הינו מספר מרכזי אל מודיעין טלפוני חדשני המבוסס על מערכת חכמה לניתוב שיחות. בלחיצות על מקשי הטלפון תכוון אתכם המערכת אל המידע הדרוש לכם אודות האקדמית תל אביב יפו: תנאי קבלה, תוכניות לימוד, שכ"ל ועוד. בנוסף, יעמדו לרשותכם פרטים גם על אוניברסיטאות ומכללות נוספות בארץ. כך תוכלו להשוות מוסדות ולתכנן את הלימודים, באמצעות מספר טלפון אחד. אל השירות ניתן לגשת בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של המכללה האקדמית תל אביב יפו? חייגו 1900-72-0070

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com