ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת תל חי

המכללה האקדמית תל חי *
1900-72-0070

באינדקס המכללות של ישראלמכללת תלחי הינה מכללה אקדמית השוכנת בצפון הארץ, מעל קרית שמונה, במקום בו שכן בעבר היישוב תל חי. החל משנת 1996, כאשר קיבלה את התואר מכללה תלחי מוכרת כמוסד לימודים אקדמיים עצמאי. לימודי תואר במכללת תל חי מלווים בסביבה פסטורלית, כאשר מרבית הסטודנטים מתגוררים בקיבוצים הסמוכים לה. שירות מודיעין חדש, הוקם עבורכם, מתעניינים וסטודנטים במכללת תל חי, ומספק לכם מענה מהיר ונוח. כל המידע לו אתם זקוקים ממכללת תל חי, יעמוד לרשותכם בשיחת טלפון אחת בלבד אל מספר הטלפון המצורף לעיל.

כל החוגים האקדמיים בתל חי
בחיוג אל שירות מודיעין זה, תוכלו לקבל מידע נרחב אודות תוכניות הלימוד והחוגים האקדמיים במכללת תל חי, בשיחת טלפון אחת.
לימודים לתואר: תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה, זאו-טכנולוגיה, מדעי המחשב, מדעי התזונה, מדעי המזון, מדעי הסביבה, פסיכולוגיה, חינוך, שירותי אנוש, לימודים רב תחומיים, תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית וביוטכנולוגיה, תואר שני בדרמה תרפיה ולימודי גליל.
לימודי תעודה במרכז לאומנויות: מדריך מוסמך בצורפות, קדרות או אמנות פלסטית. כמו כן, ניתן לשלב את אחד המסלולים יחד עם B.A בחוג הרב תחומי.
בנוסף, ישנם המרכז ללימודי חוץ, היחידה להכשרת מטפלים, מכינות קדם אקדמיות ויחידות לימודים נוספות.

מספר טלפון אחד לתכנון הלימודים
מספר הטלפון, הינו מספר מרכזי אל מודיעין טלפוני, המושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות. בין המידע המצוי במערכת ניתן לנתב באמצעות לחיצות פשוטות על מקשי הטלפון: תנאי קבלה, לימודי חוץ, שכר לימוד, מערכת שעות ועוד. כמו כן, מודיעין טלפוני זה אגד עבורכם את כל המידע גם אודות אוניברסיטאות ומכללות נוספות בארץ. ניתן לגשת אל השירות בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של המכללה האקדמית תל חי? חייגו 1900-72-0070

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com