טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בתי מלון >> מלון דן טלפון

מלונות דן *
1900-720-577

באינדקס המלונות של ישראל


רשת מלונות דן, החלוצה בתחום התיירות והמלונאות בישראל, היא שם נרדף לאיכות ולסטנדרט בינלאומי. שמרבית האישיים החשובים המגיעים אלינו מחו"ל מעדיפים ללון באחד ממלונות דן הפרוסים ברחבי הארץ מאילת ועד חיפה. מלונות דן מספקים שירות ברמה הכי גבוהה בארץ, את המטבח העשיר והבריא מכולם וגם את האטרקציות הייחודיות ביותר, הן מבחינת מיקומם של המלונות והנוף והן מבחינת הפעילויות לאנשי עסקים, למשפחות, לילדים ולנופשים בודדים. רוצים לקבל עוד פרטים על מלונות דן, מבצעים, נופש באילת, מלון בים המלח, מלון בירושלים או מלון בתל אביב – כאן תמצאו את כל המידע המקיף כולל טלפון, כתובת המלון וכתובת אתר האינטרנט.

מלונות דן – מידע כללי
רשת מלונות דןDan Hotels) ) נוסדה בשנת 1947 לאחר שבעלי הרשת, האחים יקותיאל ושמואל פדרמן, רכשו את הפנסיון קטה דן על שפת הים בתל אביב (כיום מלון דן תל אביב בין הרחובות הירקון והרברט סמואל). אז היה ברשותם רק 21 חדרי אירוח וכיום לרשת 14 בתי מלון שונים ברחבי הארץ הכוללים 3,700 חדרי אירוח ולמעלה מ- 3,000 עובדים.

מלונות דן – מידע שימושי
לרשת דן כאמור 14 מלונות שונים ברחבי הארץ. בירושלים: המלך דוד, דן ירושלים, דן פנורמה ודן בוטיק. בתל אביב: דן תל אביב ודן פנורמה תל אביב. בחיפה: דן כרמל, דן פנורמה חיפה ודן גני חיפה. באילת: דן אילת ודן פנורמה אילת. בהרצליה – דן אכדיה, באשקלון – דן גני אשקלון ובקיסריה – דן קיסריה. המותג דן מייצג את מלונות היוקרה של הרשת, המותג דן פנורמה מייצג רמה מאופקת יותר המציעה לנופשים מחירים הרבה יותר זולים מהמותג דן. המותג גני דן הוא המותג החדש של הרשת ומציע רמת אירוח עממית במחירים זולים.

צריכים את הטלפון של מלון דן? חייגו 1900-720-577

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com