ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בתי מלון

אינדקס בתי המלון של ישראל 1900-720-577


עם פריחתו האדירה של ענף התיירות בישראל שבשנים האחרונות קשה מאוד להתעלם ממנה, זוכים בתי מלון בארץ לעדנה מחודשת. לא מעט מהם נמצאים בתפוסה מלאה כמעט כל השנה וזאת לא רק בזכות מיליוני התיירים מרחבי העולם הנוהרים אליהם אלא גם בזכות התיירות המקומית. מהחרמון שבצפון ועד לאילת שבדרום פרוסים מאות בתי מלון פרטיים וגם מלונות רשתות גדולות. כאן אתם יכולים למצוא את כל המידע המקיף ומרוכז במקום אחד על כל מה שנחוץ לכם כדי להזמין חופשה חלומית ובמחירים משתלמים. כאן תמצאו טלפון וגם כתובת של כל מלון בכל עיר ותוכלו לבצע את הזמנה כבר היום.

בתי מלון – בכל עיר ובכל יישוב
ברחבי הארץ פועלים כיום מאות בתי מלון שרובם שייכים לרשתות גדולות: מלונות פתאל ולאונרדו, מלונות ישרוטל, מלונות דן, מלונות רימונים, מלונות קלאב הוטל , מלונות קראון פלאזה, מלונות קיסר פרימייר, מלונות פרימה ואחרים. לצידם פועלים בתי מלון פרטיים קטנים: בתי הארחה, צימרים, מוטלים וכו'. בכל עיר ובכל ישוב אתם יכולים למצוא מקום ללון בו ולהעביר את החופשה: מלון בתל אביב, מלון בירושלים, מלון בטבריה, מלון באילת, מלון בהרצליה, מלון בבאר שבע, מלון ים המלח ובקרוב אפילו ברעננה.

בתי מלון – דילים ומבצעים
למצוא ולהזמין מלון טוב זה לא חוכמה. החוכמה היא למצוא את המקום הטוב ביותר עבור הצרכים הספציפיים שלכם ולקבל עליו את המחיר המשתלם ביותר. כאן באתר אתם יכולים למצוא את כל סוגי החופשות והטיולים: דילים לאילת, מבצעים באילת, הטבות לנופשים בירושלים או בתל אביב, חבילות אטרקטיביות עם ילדים בצפון וכו'. בדקו אילו הטבות מגעות לכם מטעם מועדון חברים, ועד עובדים או ארגון. אם רוצים להזמין חופשה בחגים אז כדאי לעשות את זה כמה שיותר מהר.

צריכים את הטלפון של בית המלון? חייגו 1900-720-577

להלן חלק מבתי המלון אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון מלונות דן
טלפון ישרוטל
טלפון מלון פרימה
טלפון פתאל ולאונרדו
טלפון קיסר פרימייר
טלפון קלאב הוטל
טלפון קראון פלאזה
טלפון רימונים

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com