ונוסיל
שירות לקוחות >> כבישי אגרה וחניונים >> טלפון מנהרות הכרמל

טלפון שירות לקוחות מנהרות הכרמל *
1900-720-565


מנהרות הכרמל היא מערכת כבישי אגרה מהתקדמות והחדישות ביותר בישראל. הן הוקמו במטרה לשפר את איכות חייהם של תושבי חיפה וכן לקצר באופן משמעותי את הזמן הנדרש לחציית חיפה. למנהרות ישנן 3 כניסות ויציאות: מחלף חיפה דרום, מחלף נוה שאנן (גרנד קניון) ומחלף הקריות. רוצים לקבל עוד פרטים ומידע על מנהרות הכרמל? כאן תמצאו כל מה שאתם צריכים: אינדקס, מודיעין, שירות לקוחות, תשלום מנהרות הכרמל, מחירון מנהרות הכרמל, מנהרות הכרמל מנויים וכו'.

מנהרות הכרמל – מידע טכני
עבודות ההקמה של מנהרות הכרמל (כביש 23) החלו בשנת 2007 והסתיימו בסוף שנת 2010 כאשר הן נפתחו לציבור הנהגים הרחב. מדובר בשתי מנהרות כפולות באורך של 4.7 קילומטרים המחברות את הכניסה הדרומית לחיפה לצומת הצ'ק פוסט. מנהרת הכרמל המערבית שאורכה 3,200 מטרים היא המנהרה הארוכה כיום בישראל לנסיעת כלי רכב. גובהן של שתי המנהרות 6.5 מטרים ורוחבן 10 מטרים. חשוב לציין גם כי מנהרות הכרמל אינן מיועדות להולכי רגל אלה רק לכלי רכב ממונעים. כמו כן, העצירה של כלי הרכב במנהרה אסורה.

מנהרות הכרמל – מידע שימושי
מנהרות הכרמל הן מנהרות חדישות ומשוכללות הנכנסות לקטגוריה של כבישי אגרה בישראל. הנסיעה בהן כרוכה בתשלום וגבייתו נעשית בעמדות התשלום המאוישות בכניסה לכל חלק מהמנהרה או במסלול המהיר למנויים. שער הכניסה למסלול המהיר למנויים פתוח בכל עת והזיהוי של המנוי נעשה על ידי חיישנים אלקטרוניים המזהים את לוחית הרישוי הקדמית של הרכב. המחיר עומד על 6.5 שקלים לנסיעה ברכב פרטי (כולל רכבים דו גלגליים) המבקש לנסוע חצי דרך. למי שמבקש לנסוע את כל הדרך ישלם 13 שקל. נהגי המשאיות ישלמו פי 5 וזאת על מנת להרתיע אותם מלהשתמש בשירותי מנהרות הכרמל.

צריכים את הטלפון של מנהרות הכרמל? חייגו 1900-720-565

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com