ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> חברות ביטוח >> מנורה מבטחים טלפון

מנורה מבטחים חברה לביטוח *
1900-72-0037
באינדקס חברות הביטוח של ישראל"מנורה מבטחים" היא חברת ביטוח, וכיום היא אחת החברות הגדולות ומובילות בשוק הביטוחים בארץ.
מנורה מעניקה ללקוחותיה פתרונות ביטוח טובים במחירי ביטוח משתלמים.
החברה מובילה פעילות שיווקית, ומוכרת מוצרי ביטוח איכותיים.
לחברה תוכניות של ביטוח חיים, ביטוח בריאות וביטוח אלמנטרי, ביטוח רכב, ביטוחי רכב, רכב ביטוח. ביטוח פרט וביטוחים עסקיים.
ביטוחי חיים כולל ביטוח מנהלים, ביטוח משכנתא.
ביטוח בריאות כולל ביטוח דמי מחלה, ביטוחי בריאות לילדים ונוער, ביטוחי בריאות לכל המשפחה, ביטוח סעודי, תאונות אישיות, ביטוחי שיניים, ביטוחי מחלות קשות ועוד.
בביטוח רכב, ביטוח חובה, מחזיקה חברת מנורה בכמה מסלולים: מסלול TOP ועוד מסלולים אשר ניתן לבחור אותם על פי התאמה לצורך, לדוגמא: ביטוח מקיף ללא כיסוי תאונות וכו'.
שירותי רכב עומדים לרשות המבוטחים 24 שעות שרותי דרך וגרירה " שגריר", רכב חליפי, שבר בשמשה ועוד..
לגבי הגיל השלישי מציעים חברת מנורה תכנון כלכלי משפחתי, תכנון זה כולל את החישוב הפיננסי קדימה. מדובר בצורך שהוא כיום בגדר חובה עבור פורשים לגמלאות בעידן זה. ותוחלת החיים גדולה ועימה רמת גבוהה, החיסכון אמור לממן שנמשכים יות זמן.
חברת מנורה עובדת עם סוכני ביטוח, ניתן לאתר סוכן ביטוח בסוכנות ביטוח, סוכנות לביטוח של חברת מנורה בכל אזורי הארץ ולקבל הצעות לביטוח.
מומלץ לבצע השוואת מחירי ביטוח ובפרטים של הפוליסה.

לשירות לקוחות מנורה מבטחים חייגו לאינדקס 1900-72-0037

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com