ונוסיל
שירות לקוחות >> תאגידי מים >> מניב ראשון טלפון

מניב ראשון 1-900-72-13-90
מוקד תשלומים ושירות לקוחות


מניב ראשון – התפתחות והובלה טכנולוגית
חברת מניב הינה תאגיד המים והביוב של ראשון לציון והיא הוקמה בשנת 2002. החברה שמה דגש על איכויות המים של העיר, על ניקוז יעיל ונקי לסביבה של הביוב וכמובן אמונה על פיתוח טכנולוגיות חדשות שיעניקו לעיר עצמאות מלאה בטיהור מי שפכים וייצור מי שתייה. החברה מבססת את אופי פעילותה על מערכות חדישות ביותר המצליחות להביא לידי ביטוי סטנדרטים מאוד גבוהים של ערכי מים וכמובן מערכת ניקוז מהמובילות בתחום.

מניב ראשון – שמירה על קשר רציף עם הצרכנים
באתר האינטרנט של מניב ניתן למצוא כמה מספרי טלפון ויש את האפשרות ליצור קשר עם כל אגף או בעל תפקיד הרלוונטיים לבקשת הצרכן. מספר הטלפון של שירות טלפוני לבירורים. במניב מפעילים מוקד טלפוני לאורך שעות היום על מנת שכל צרכן יוכל לומר את דברו, בין אם מדובר בתקלה, בשאלת גביה או כל שאלה אחרת שניתן לספק לה מענה. מרכז שירות טלפוני הוא הדבר היעיל ביותר משום שאין צורך להגיע למשרדי החברה עצמה אך עדיין לדבר עם נציג.

לקבל שירות מקצועי בחברת מניב ראשון
מוקד שירות טלפוני הוא אחד משיטות הפעולה הנפוצות ביותר ולמרות עידן האינטרנט, יש רבים שעדיין מבקשים לפנות לנציג שירות אנושי כדי לקבל תשובות לשאלות. לכן מרכז מידע מקצועי שניתן להשיג באמצעות הטלפון קיים ואפשר למצוא את מספרי הטלפון של כל אנשי הקשר בתאגיד באתר האינטרנט. כמובן שאת מספרי הטלפון הללו ניתן גם לשמור בספר הטלפונים בבית.

מניב כסמל הצלחה
לאורך השנים הצליחה החברה לשמר את יכולתה של ראשון לציון להפוך לסמל הצלחה של רשות הבאה לשרת את התושבים בצורה הטובה ביותר שניתן.

ליצירת קשר עם תאגיד המים מניב ראשון חייגו : 1-900-72-13-90

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com