ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בר מים >> מעיינות טלפון

מעיינות *
1900-72-00-35
באינדקס חברות ברי המים של ישראלחברת מעיינות מציעה את הדור הבא של מתקני מים ומיני בר

אוהבים לשתות מים צלולים ממתקן מים במשרד או בבית?

חברת מעיינות מספקת שירותים מובילים מהשורה הראשונה בתחום המים לשתיה בישראל, ומאפשרת לכם ליהנות ממגוון של מערכות מים, מתקני מים, בר מים או מיני בר.

מערכות מים של חברת מעיינות קלות לתפעול ולתחזוקה, ומוצעות לכם במבחר של עיצובים מעניינים חדשניים המתאימים לכל טעם.

חברת מעיינות מציגה שירות לקוחות במיוחד בשבילכם

בכדי שתוכלו ליהנות מהמים האיכותיים שמציעה לכם חברת מעיינות, כל שעליכם לעשות או להתקשר אל טלפון שירות לקוחות של מעיינות במספר 1900-72-00-35, וליהנות משירות מהיר ומיומן, בין אם אתם לקוחות פרטיים או עסקיים, לקוחות ותיקים או לקוחות חדשים.

מבחר מוצרים ומערכות מים של חברת מעיינות

אצל חברת מעיינות תוכלו למצוא מבחר של מיני בר, בר מים ומתקני מים מתקדמים לבית או למשרד. בנוסף, מציעה מעיינות מגוון מסנני מים, שירותי מים שונים לשתייה אישיים ומתקדמים, מערכות טיהור מים, מסנני מים, מרככי מים, מוצרים חוסכי מים, מכונות קפה, מוצרים לטיפול באבנית, ומגוון מוצרים נלווים, כולם מהמתקדמים מסוגם בעולם.

תוכלו להתקשר לטלפון של שירות לקוחות של מעיינות ולקבל את כל הסיוע והמידע הדרושים בנוגע למים מבית מעיינות.

צריכים את הטלפון של מעיינות? חייגו 1900-72-00-35

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com