שיער דליל
שירות לקוחות >> טלפון מפעל הפיס

מפעל הפיס 1-900-72-13-97
טלפון שירות לקוחות


במידה ואתם מעוניינים ליצור קשר עם מפעל הפיס, חשוב שתדעו כי אין צורך שתצאו מהבית או המשרד ותכתתו את רגליכם לכיוון הסניף הקרוב למקום המגורים או העבודה שלכם. כיום מפעיל הגוף הציבורי היחיד בישראל שרשאי לעסוק בהימורים באופן חוקי מחלקת שירות לקוחות מקצועית שמספקת מענה מהיר וסבלני לכל פונה.

שירות לקוחות מפעל הפיס
שירות לקוחות מפעל הפיס עומד לרשות הציבור הרחב בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר ועד ארבע אחר הצהריים ובימי שישי וערבי חג זמין לפניות בין השעות שמונה בבוקר ועד שתים עשרה וחצי בצהריים. במוקד שירות הלקוחות מועסקים אנשי מקצוע אדיבים וקשובים המטפלים מדי יום באות פניות בנושאים מגוונים.

מוקד מפעל הפיס, לא רק בטלפון
מוקד מפעל הפיס מספק בנוסף לאפשרות של תקשורת טלפונית, גם אפשרות פנייה באמצעות פקסים. הקהל הרחב מוזמן לשלוח פקסים למוקד בכל שעה שהיא במהלך היממה ולקבל מענה תוך זמן קצר. מספר טלפון של מפעל הפיס לשליחת פקס עבור מחלקת פניות הציבור ועבור מחלקת המנויים של מפעל הפיס המספר .

עבור אילו שימושים משמש מספר הטלפון של מפעל הפיס?
כפי שציינו נושאי הפניות למפעל הפיס מגוונים בצורה בלתי רגילה. בין היתר מדובר על פניות בנוגע לבירורים שונים אודות התקנון של ההגרלות השונות, המועדים שלהן, בקשות לטיפול במקרים חריגים, בירורים בנוגע למלגות לימודים, שאלות בנוגע לחוקי המס הקשורים לזכיות בהגרלות ועוד.

מה מספר הטלפון של מפעל הפיס
וכעת לגבי השאלה המרכזית מה מספר הטלפון של מפעל הפיס – ובכן, מספר טלפון של מפעל הפיס קוראים נכבדים נמצא כאן. מלבד דרכי ההתקשרות שצוינו לעיל אתם מוזמנים בהחלט גם לפנות למפעל הפיס בכתב לכתובת מפעל הפיס, רחוב הפטמן 3, ת.ד. 7019 תל אביב, מיקוד 61070 וכמובן שגם להגיש פניות דרך אתר האינטרנט של מפעל הפיס.

ליצירת קשר עם מפעל הפיס חייגו : 1-900-72-13-97


כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com