טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> משגב לדך טלפון

בית חולים משגב לדך *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלבאפשרותכם להתקשר בטלפון לשירות המודיעין הטלפוני שלנו לבית החולים משגב לדך בירושלים. בית החולים משגב לדך נמצא בכתובת רח' חזקיהו המלך 27 בעיר העתיקה בשכונת קטמון בירושלים. בי"ח משגב לדך הוא כיום בית חולים כללי-פרטי של קופת חולים מאוחדת. מערך הכירורגיה של בית החולים הוא כיום ליבו של בית החולים, ונבנים בו חדרי ניתוח נוספים מהמפוארים והמתקדמים בישראל, וזאת לצד שירות לחולים הכולל מרפאת חירום, מרפאת שיניים, בית מרקחת ועוד. בבית החולים מגוון מחלקות ומרפאות העומדות לשירותכם, לרבות מרפאת חירום, מרפאת שיניים, גסטרו, מרכז לבריאות האישה, מכון שד, מכון לרפואת שינה, הדמייה, אי ספיקת לב, פוטותרפיה, מחלקה סיעודית מרפאת מומחים, CT, דיאליזה, רפואה גרעינית, אסתטיקה, ריאות וצפיפות העצם. בית החולים משגב לדך מאפשר ללקוחותיו לרכז את הבדיקות והשירותים הרפואיים במגוון מרפאות במקום אחד, ואף מעמיד לרשותם בית מרקחת. בבית החולים עובדים מאות עובדים במחלקות השונות, לרבות רופאים, אחיות, צוות מינהלה, וכיו"ב.

גם הטלפון של בית חולים משגב לדך באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com