ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> משרדי ממשלה >> טלפון משרד הבריאות

משרד הבריאות *
1900-72-0065
באינדקס כל שירותי הממשלהבאפשרותך להתקשר בטלפון באמצעות שירות המודיעין הטלפוני שלנו ולקבל בשיחת טלפון אחת את התשובות שחיפשת בנוגע למשרד הבריאות.
משרד הבריאות הינו משרד ממשלתי המופקד על כל תחום הרפואה בישראל, לרבות פיקוח על כל בתי חולים, מרפאות, קופות חולים, וכלל המוסדות הרפואיים למיניהם.
בין תחומי האחריות המרכזיים של משרד הבריאות יש לציין את בריאות הציבור, לרבות בריאות תלמידים ועובדים, וכן רפואה מונעת.
משרד הבריאות גם אמון על רישוי מקצועות הבריאות בישראל ומפקח על העיסוק במקצועות אלה, ביניהם נמנים בין היתר רופאים, רופאי שיניים, דיאטנים, פיזיותרפיסטים, פסיכולוגים, רוקחים, מרפאים בעיסוק, אחים ואחיות, מיילדים, ועוד.

צריכים את משרד הבריאות? חייגו 1900-72-0065

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com