טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> משרדי ממשלה >> משרד העבודה טלפון

משרד העבודה והרווחה *
1900-72-0065
באינדקס כל שירותי הממשלהבאפשרותך להתקשר בטלפון באמצעות שירות המודיעין הטלפוני שלנו ולקבל מידע בטלפון אחד בנוגע לכל עניין הנמצא בתחום אחריותו של משרד זה.
משרד העבודה והרווחה מיזג לתוכו את משרד הסעד ומשרד העבודה, כדי לשפר את תפקוד המשרדים ואת דימויו של משרד הסעד, ושיקף את תפיסת העולם של מקימיו כי העבודה היא הבסיס לרווחה. בהמשך הועבר משרד העבודה לתחום אחריותו של משרד התמ"ת (משרד התעשיה, המסחר והתעסוקה), ואילו משרד העבודה שינה את שמו למשרד הרווחה והשירותים החברתיים.
משרד הרווחה הוא משרד ממשלתי המעניק לכלל הציבור במדינה שירותי רווחה ושירותים חברתיים בכלל תחומי הקשת ומסייע במצוקות השונות, החל משירותים לקשישים, אלכוהול, סמים, נפגעי אלימות במשפחה, פיגור שכלי, נכויות, ילדים ונוער במצבי סיכון, וכו'.
שירותי המשרד ניתנים לאוכלוסייה הן באמצעות לשכות הרווחה הנמצאות ברשויות המקומיות, והן באמצעות יחידות משנה של משרד הרווחה שבראשון המוסד לביטוח לאומי וכן יחידות קטנות יותר כגון: השירות למען הילד, השירות לטיפול באדם המפגר, שירות המבחן לנוער, שירות המבחן למבוגרים, ועוד.
כמו כן, המשרד מפקח על מעונות לגיל הרך, על פנימיות ומועדונים לילדים ונוער, מרכזי יום לקשישים, בתי אבות וכן מפקח גם על מועדונים ומעונות לאנשים הלוקים בנכויות שונות ובפיגור.

צריכים את משרד העבודה והרווחה? חייגו 1900-72-0065

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com