ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> משרדי ממשלה >> משרד התמ"ת טלפון

משרד התמ"ת *
1900-72-0065
באינדקס כל שירותי הממשלהבאפשרותך להתקשר בטלפון באמצעות שירות המודיעין הטלפוני שלנו למשרד התעשיה, המסחר והתעסוקה, ובשיחות טלפון אחת לקבל את כל המידע הנדרש לך בתחום פעילותו של המשרד.
משרד התמ"ת מרכז בתוכו את הכלים המרכזיים לעידוד הצמיחה הכלכלית של ישראל.
משרד התעשיה, המסחר והתעסוקה פועל לעידוד השקעות באמצעות מספר גופים: מרכז ההשקעות, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, המינהל לאזורי פיתוח ולשכת המדען הראשי.
כמו כן מופקד המשרד על ענייני סחר חוץ, וזאת ע"י הפעלת מינהל סחר חוץ, הרשפ"ת, המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בינלאומי, היחידה להיטלי סחר, והחברה הישראלית לביטוח סיכוני סחר חוץ.
במקביל ממונה משרד התמ"ת על הסדרת ענייני סחר הפנים במדינה על צדדיו השונים, וזאת באמצעות שיתוף פעולה בין יחידת הממונה על התקינה, הממונה על הגנת הצרכן, המועצה הישראלית לצרכנות, מכון התקנים הישראלי (מת"י) והרשות להגבלים עסקיים.
לצד זה, משרד התעשיה, המסחר והתעסוקה, אמון על פיתוח הון אנושי ותעסוקה בישראל, וזאת ע"י הפעלת האגף להכשרה ולפיתוח כח אדם, לצד שירות התעסוקה, אגף מעונות יום ומשפחתונים לגיל הרך, המטה לשילוב אנשים עם מוגבלויות, מינהל תכנון מחקר וכלכלה, ויחידת הסמך לעובדים זרים.
בתחום התעשיה פועלים במשרד התמ"ת מינהל היהלומים, המוסד לבטיחות ולגיהות, מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא ומינהל מוצרי צריכה ותעשיות עתירות ידע וטכנולוגיה.
בנוסף עוסק משרד התמ"ת ברגולציה ואכיפה של כל הקשור לתחומי עיסוקו של המשרד, וכן מפעיל את נציבות שוויון ההזדמנויות בעבודה.

צריכים את משרד התמ"ת? חייגו 1900-72-0065

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com