טיפטופ-סופר

אינדקס משרדי הנסיעות בישראל 1900-727-281


בתקופה בה כמעט כל משפחה ישראלית, לפחות פעם אחת בשנה נוסעת לנופש בארץ או בחו"ל, משרדי נסיעות מהווים תפקיד חשוב בענף התיירות. ברחבי הארץ נפתחו בשנים האחרונות אלפי משרדי נסיעות המציעים ללקוחותיהם שלל חבילות נופש ברמות מחירים שונות. אומנם כדי שהחופשה תהיה לא רק מתאימה לכם מבחינת המחיר אלא גם תענה על כל הציפיות, חשוב מאוד לעבוד מול חברת נסיעות או סוכנות נסיעות בעלת מוניטין מוכח בשטח. כאן באתר אנו ריכזנו עבורכם מידע מקיף אודות משרדי הנסיעות בישראל, כולל טלפון, כתובת, מודיעין ולינקים. דרכנו תוכלו לחסוך המון זמן ומאמץ בחיפוש אחר הצעת טיול מאורגן, נופש בחו"ל, טיסה, דילים, חבילת נופש בארץ וכו'. כנסו, חסכו זמן והרוויחו בגדול.

משרדי נסיעות – למצוא דילים ולקבל טיפים שימושיים
ענף התיירות בישראל כולל היום רשימה ארוכה של משרדי נסיעות: הדקה ה-90, איסתא, גוליבר, אשת טורס, אופיר טורס, קווי חופשה, נופש ישיר, צבר, השטיח המעופף, מונה טורס ורבים אחרים. משרדים אלה יציעו לכם כל חבילת נופש או טיול שרק תרצו, לכל נקודה על פני הגלובוס ובכל ימות השנה. לכל משרד נסיעות ישנו היום אתר אינטרנטי בו ניתן להתעדכן על מבצעים, דילים והצעות שאסור לסרב. חלק מהמשרדים גם מנהלים בלוגים אינטרנטיים בהם ניתן לקבל המון מידע שימושי, טיפים ועצות לאן לנסוע, כיצד לארוז וכו'.

משרדי נסיעות – לצאת לחופשת החלומות במחיר משתלם
רוצים לעשות טיול מאורגן לסין או לדרום אמריקה? מחפשים דילים לחופשה באילת עם הילדים? צריכים כרטיסי טיסה למזרח הרחוק? חולמים על טיול רומנטי באירופה? לכל הבקשות הללו אפשר היום למצוא מענה באחד ממשרדי הנסיעות. ישנם משרדים גדולים המתמחים בנופשים בחו"ל וישנם משרדים קטנים המתמחים בטיולים בארץ ישראל. בדקו מה מציע המשרד, האם המטיילים האחרים ממליצים עליו והאם הוא מספק לכם את המחיר הכדאי ביותר בשוק.

למוקד סוכני הנסיעות חייגו: 1900-727-281

להלן חלק ממשרדי הנסיעות אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון אופיר טורס
טלפון איסתא
טלפון אשת טורס
טלפון גוליבר
טלפון הדקה ה-90
טלפון השטיח המעופף
טלפון מונה טורס
טלפון נופש ישיר
טלפון צבר
טלפון קווי חופשה

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com