ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> ביגוד והלבשה >> מתאים לי טלפון

שירות לקוחות מתאים – לי
1900-72-99-93

באינדקס הביגוד וההלבשה של ישראל


רשת ביגוד אופנה מתאים – לי (או ML), עושה מאמצים רבים על מנת לספק ללקוחותיה שירות ברמה גבוהה, תוך הקשבה מלאה לצורכי הלקוח ומתן אמפתיה.
במוקד הטלפוני של מתאים – לי, יושבים אנשי שירות שמטרתם היא להפוך כל לקוח למרוצה, וזאת באמצעות מתן שירות טלפוני אמין, מהיר וסבלני. ניתן להתקשר למרכז השירות בכל שאלה, בקשה או בעיה. כאשר אתם משוחחים עם נציגי השירות האדיבים, נסו לנסח את פנייתכם באופן המדויק ביותר על מנת שתוכלו לקבל את המענה המתאים ביותר.

באלו מקרים כדאי לפנות למוקד?
תוכלו לפנות אל מוקד השירות הטלפוני בכל עניין: ניתן לפנות למשל על מנת להתעדכן בקולקציות חדשות ומבצעים, לברר מהו הסניף הכי קרוב למקום המגורים, מהן ההטבות וההנחות המוענקות לחברי מועדון ולכלל הלקוחות, לבדוק כמה נקודות נצברו בכרטיס וכיצד ניתן לממש אותן, וכן כדי לשתף בתקרית שאירעה באחד מהסניפים ולמצוא לה פתרון. אם תחייגו את מספר הטלפון של מתאים – לי, תוכלו גם להציע הצעות לייעול השירות ולהביע את דעתכם האישית על הדגמים – כל לקוח שפונה יכול לסייע בשיפור פני החברה והשירות, על כן חבל לשמור בבטן. המוקד זמין לפניות של לקוחות ML Women, וגם ללקוחות ML Men.

מתי עליי לצפות לשיחה מהמוקד?
במידה והזמנתם בגד כלשהו שלא היה קיים במלאי של הסניף בו אתם קונים, נציג שירות יחזור אליכם ברגע שההזמנה תגיע ותוכלו לבוא לאסוף אותה. מעוניינים לשנות את מען ההזמנה? אין בעיה. צרו קשר בטלפון ועדכנו את נציגי השירות, שיחזרו אליכם בהמשך עם קבלת ההזמנה.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירות לקוחות מתאים – לי בטלפון: 1900-72-99-93

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com