ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בר מים >> נביעות טלפון

נביעות *
1900-72-00-35
באינדקס חברות ברי המים של ישראלנביעות – לא רק מים מינרליים

נביעות, או בשמה המלא - נביעות – טבע הגליל בע"מ, היא חברה ישראלית שבבעלות החברה המרכזית לייצור משקאות קלים, המספקת ללקוחותיה מים מינרליים הנשאבים ממעיין עין זהב שליד קריית שמונה.

מי המעיין הטריים נשאבים מהנביעה שבאחריות חברת מקורות, ללא מגע אדם לבקבוקי פלסטיק במגוון גדלים ולכדי מים מינרליים. ניתן ליהנות מהמים המינרליים של נביעות גם מהמגוון העצום של מתקני המים של נביעות: בר מים מעוצב, בר מים קומפקטי, בר עסקים, מתקן מים קלאסי או מיני בר קרמי.

שירות לקוחות מבית נביעות

כדי ליהנות מהמים המינרליים של נביעות, ולשתות מים מבר נביעות מעוצב אצלכם במשרד או בבית, בין אם אתם לקוחות חדשים של נביעות או לקוחות ותיקים, הנכם מוזמנים להתקשר פשוט לטלפון שירות הלקוחות של נביעות 1900-72-00-35.

במספר טלפון אחד - 1900-72-00-35 – תוכלו למצוא כתובת אצל נציגי שירות הלקוחות של נביעות לכל שאלה שהיא בנוגע לבר מים, מתקן מים, מים מינרליים או נביעות בר.

שירות הלקוחות של נביעות בטלפון לשירותכם בכל עת

צריכים את הטלפון של נביעות? חייגו 1900-72-00-35

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com