טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> נהריה טלפון

בית חולים נהריה *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלבאפשרותכם להתקשר למוקד המודיעין הטלפוני שלנו על מנת ליצור קשר עם בית החולים לגליל המערבי בנהריה. בית חולים נהריה הינו בית חולים ממשלתי כללי, המשרת למעלה מחצי מליון תושבים מנהריה והישובים שבאיזור ואף נותן כתובת רפואית לבסיסי צה"ל הפזורים לאורך גבול הצפון. בבית חולים גליל מערבי נהריה מאות מיטות אשפוז במספר מרפאות, מחלקות ואגפים – אגף פנימי, אגף כירורגי, מרכז גריאטרי, אגף ילדים, אגף לבריאות האישה הכולל חדר לידה פעיל והומה, מחלקה לרפואה דחופה, אגף מעבדות, מכוני עזר טיפוליים, יחידת דיאליזה, בית חולים לבריאות הנפש, בית חולים סיעודי, וכן מערך נרחב של מרפאות חוץ, בית מרקחת, ועוד. בית חולים לבריאות הנפש של בית"ח גליל המערבי מעניק כתובת מקצועית לחולי נפש מאיזור נהריה והגליל המערבי כולו, מכל המגזרים. בית חולים גריאטרי שבמרכז רפואי גליל המערבי מהווה מרכז גריאטרי מוביל בין בתי חולים שבנהריה והאיזור ונותן כתובת ושירותי רפואה מתקדמים ומקצועיים לקהילה של רבבות קשישים, לרבות מחלקה פנימית-גריאטרית ומחלקת שיקום. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם בית חולים נהריה על מנת לתאם מועד לסיור בחדר לידה, להזמין לידה בבית חולים, לבצע זימון תורים, לברר פרטים אודות ביה"ח, השירותים והמרפאות השונות, ועוד.

גם הטלפון של בית חולים נהריה באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com