טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית נהריה טלפון

עיריית נהריה *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעיריית נהריה היא הרשות המקומית של העיר נהריה, והגוף האחראי על ניהולה השוטף. שירות מודיעין מרכזי ומתקדם מאפשר לכם גישה מהירה ופשוטה אל כל האגפים והמחלקות בעירייה:
לשכת ראש העיר, מינהל החינוך, מחלקת גני ילדים, היחידה לקידום נוער, מת"י נהריה, שירות פסיכולוגי חינוכי, רווחה חינוכית, המחלקה לשירותים חברתיים, היחידה לטיפול בנוער במצוקה ובסיכון, המרכז לשלום המשפחה, אגף תרבות ופנאי, מנהל תיירות, מחלקת נוער וצעירים, יחידת הנוער, מחלקת ספורט, מחלקת ביטחון וחירום, היחידה לביטחון שוטף, היחידה למאבק בסמים ואלכוהול, מחלקת קליטה, אגף תברואה וסביבה, תלונות הציבור, מחלקת גבייה וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית נהריה
שירות מודיעין מתקדם שהוקם עבורכם, מאפשר לכם קבלת כל המידע לו אתם זקוקים מעיריית נהריה, ואף להתקשר במהירות וביעילות עם כל המחלקות והאגפים בה. במקום לחפש באינטרנט ביטויים, כמו: "עירייה דרושים טלפון", "רישום ילדים לגני ילדים נהריה", "רישום לגן עירייה" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם - מהיום, תוכלו בשיחת טלפון אחת, לקבל את כל הפרטים החשובים.
כל המידע – מספר טלפון אחד
העירייה היא גוף תחתיו ניתנים שירותים רבים ומהותיים עבור תושבי העיר. פעמים רבות עולה הצורך לקבלת מידע או שירותים עירוניים, דוגמת רישום לגן ילדים, אך אנו מתקשים באיתור מספרי הטלפון או פרטים נוספים. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות, אשר בלחיצות מקשי הטלפון תוביל אתכם אל המידע המבוקש: תשלומי דוחות חניה, ארנונה ומים, מחלקת גביה, הרשמה לגני ילדים, אירועי תרבות, ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית נהריה? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com