ויפאליס

נופש ישיר *
1900-727-281
באינדקס משרדי הנסיעות של ישראל


מחפשים חבילת נופש מוזלת בתל אביב עם כל הילדים? חבילת נופש מפנקת בים המלח? טיסות לאילת ולינה בחג הקרוב? רוצים להצטרף לטיול מאורגן במזרח הרחוק או בדרום אמריקה? מתכננים חופשת ירח דבש באירופה? מארגנים טיול בר או בת מצווה בחו"ל? כנסו לאתר האינטרנט של נופש ישיר והזמינו כבר היום את חופשת החלומות במחירים האטרקטיביים ביותר בשוק. כאן לרשותכם כל המידע אודות נופש ישיר: טלפון להזמנות, טלפון של שירות לקוחות, מודיעין, כתובת אתר האינטרנט וכו'.

נופש ישיר מקבוצת איסתא
חברת התיירות נופש ישיר נוסדה בסוף שנות ה- 90 של המאה הקודמת וכיום נחשבת לחברה מובילה בתחום התיירות בישראל. בזכות ניסיונה העשיר שרכשה במהלך שנות פעילותה, בזכות מגוון רחב של מוצריה אותם היא מציעה ללקוחותיה וגם בזכות הבסיס המקצועי שלה, נופש ישיר מספקת מחירים חסרי תחרות ושירות ברמה בין לאומית. למעשה, נופש ישיר שייכת כיום לקבוצת איסתא ולאלון אחזקות בריבוע הכחול שבבעלותה גם רשת המזון מגה. בזכות כך נופש ישיר נמנית ברשימת החברות במועדון הלקוחות YOU, המאגד 15 רשתות קמעונאיות ומאפשר לחבריו ליהנות משלל הנחות ומבצעים.

נופש ישיר לכל סוגי הטיולים
לחברת נופש ישיר קשרים עסקיים רבים בענף התיירות בישראל ובעולם: איסתא, ארקיע, קשרי תעופה, השטיח המעופף, יוסי טורס, קווי חופשה ואחרים. כל מי שמחפש שירות בתחום התיירות יכול למצוא בנופש ישיר כל מה שהוא צריך: בתי מלון, טיסות זולות, דילים, מלון ים המלח, טיסות לאילת, טיולים מאורגנים, חבילות נופש עם הילדים בחופשות, דילים לאירופה, קרוזים בים התיכון, איה נאפה לצעירים, כריתים לצעירים, הולנד למשפחות, נופש ליום האהבה, דילים לברצלונה עם כניסה למשחקי כדורגל, טיסות לנפאל או לסין, טיולים מאוגנים לדרום אמריקה ועוד הרבה יעדים ואטרקציות מרתקות לכל סוגי המטיילים ובכל ימות השנה.

צריכים את סוכן הנסיעות שלכם בנופש ישיר? חייגו 1900-727-281

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com