ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תקשורת >> נטוויז'ן שירות לקוחות

נטוויז'ן 013 שירות לקוחות *
1900-72-13-84
באינדקס חברות התקשורת של ישראלנטוויז'ן (013netvision) הוקמה באוגוסט 1994 והייתה ספקית שירותי האינטרנט הראשונה ללקוחות ביתיים בישראל. החברה מספקת מגוון שירותי תקשורת ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים.
השירותים הניתנים ללקוחות הם: שרותי אבטחת מידע מתקדמים, אחסון אתרים בחוות השרתים, שירותי הגנה מפני וירוסים, שירות סינון אתרים באינטרנט ומגוון מוצרי ושירותי Voice מתקדמים ובאיכות גבוהה.
חברת נטוויז'ן מספקת שירותי אינטרנט מהיר, שירותי טלפוניה הכולל מגוון פתרונות לחיוג מחו"ל.
מכלול שירותים מבוססי אינטרנט, טלפוניה ופתרונות המותאמים במיוחד לצרכיהם של עסקים, מעל 20 ג’יגה ביט של רוחב פס ישראלי, ורוחב פס של מעל 16 ג’יגה ביט ייעודי לשדרת האינטרנט הבינלאומית.
013 נטוויז'ן (לשעבר 013 ברק) מציעה לקוחותיה מגוון רחב של פתרונות חיוג משתלמים מחו"ל לישראל, החברה מספקת מספר מוצרים שהשימוש בהם יוזיל את השיחה משמעותית, בנוסף היא מספקת חבילות ויוצאת המבצעים עם תעריפים מוזלים של השיחות לחו"ל ומחו"ל.
שירות האינטרנט בחברת נטוויז'ן מותאם אישית ללקוחות, ניתן לבחור במסלול הרצוי בהתאמה לשימוש, בנוסף לאינטרנט המהיר החברה מציעה ללקוחותיה שירותים מתקדמים ומגוון מוצרים שישפרו את חוויות הגלישה. ניתן להצטרף לשירות ומאחר שהחברה מציעה מבצעים והטבות גדולות אפשרי ליהנות ממחיר אינטרנט אטרקטיבי, השוואת מחירים האינטרנט תספק לכם תשובה לשאלה האם כדי להיות מנוי בחברה.
מערכת הדואר האלקטרוני של 013 נטוויז'ן מאפשרת לך להתחבר, לשלוח ולקבל דואר אלקטרוני בקלות ובמהירות, מכל מקום ובכל זמן שתבחר, החיבור לתיבת הדואר שלך הוא קל ופשוט.
013 נטוויז'ן מספקת ללקוחותיה את חווית השירות הטובה מחלקת שירות הלקוחות הפועל במהלך השבוע ונותן תמיכה לקהל הלקוחות.
קישור
צריכים את מוקד שירות הלקוחות של נטוויז'ן? חייגו 1900-72-13-84

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com