שיער דליל
שירות לקוחות >> יבואני מוצרי חשמל >> שירות ניופאן

טלפון שירות ניופאן :
1-900-72-00-62


ניופאן היא חברה לייבוא ושיווק של מוצרי חשמל ביתיים מתקדמים. החברה פועלת בישראל קרוב לשלושים שנה, והיא היבואנית הרשמית של חברות בינלאומיות רבות כגון דלונגי, טושיבה, קאנון ומג'ימיקס. במרוצת השנים גדלה החברה ורכשה חברה נוספת למוצרי חשמל, וכן הקימה חברת-בת למוצרי בוטיק חשמליים.

מספר הטלפון של ניופאן
ניופאן ידועה בזכות המקצועיות במחלקת שירות לקוחות. היא זכתה בפרס מצוינות השירות של המרכז הישראלי לניהול במשך שלוש שנים ברציפות, וממשיכה להתייעל כל הזמן בתחום זה. כחלק מהרצון ללכת לקראת הלקוחות כמה שיותר, עומד לרשות הציבור מערך שירות לקוחות טלפוני מאורגן ואחראי, המסוּוַג לפי תחומי הפעילות הרבים של החברה.

מוקד הטלפון של ניופאן – לכל בעיה ושאלה
ניתן ליצור קשר עם מספר הטלפון של ניופאן בכל נושא של פניה: תפעול מכשירים, החברות והמותגים המשוּוַקים, נקודות מכירה, טיפול בתקלות, ומידע בכל נושא אחר. מחלקת שירות לקוחות מנוסה במציאת פתרונות לכל הפניות ומתמחה בטיפול מקצועי בכל אחת מהן.

לא רק שירות לקוחות טלפוני
הנציגים במוקד הטלפון של ניופאן הם אדיבים וקשובים, ומשקיעים את מלוא תשומת הלב בכל מי שפונה לחברה. לצד הפעילות השוטפת של מחלקת שירות לקוחות, ידועה ניופאן ביחס האישי והחם שהיא מעניקה לכל לקוח. יחס זה הוא שהופך את ניופאן למותג מצליח, שרבים כל כך הלקוחות המרוצים ממנו

לשירות הלקוחות של ניופאן חייגו 1-900-72-00-62

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com