ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> ארגוני הטבות >> טלפון מועדון נכון

נכון – מועדון הצרכנות של הסתדרות עובדי וגמלאי המדינה *
1900-720-580
באינדקס ארגוני ההטבות של ישראל


לארגון עובדי המדינה, בנוסף למועדון הצרכנות "מועדון טוב לעובדי המדינה", ישנו מועדון צרכנות נוסף. זהו מועדון נכון – מועדון הצרכנות של הסתדרות עובדי וגמלאי המדינה המספק להם אפשרות ליהנות משלל הנחות, מבצעים והטבות במאות בתי עסק וחברות ברחבי הארץ. כאן באתר תמצאו מידע מקיף ועדכני אודות נכון – מועדון הצרכנות של הסתדרות עובדי וגמלאי המדינה: טלפון של שירות לקוחות, כתובת המשרד, כתובות של בתי עסק המציעים הנחות, כתובת אתר האינטרנט וכו'.

נכון – מועדון הצרכנות של הסתדרות עובדי וגמלאי המדינה
מועדון צרכנות נכון – מועדון הצרכנות של הסתדרות עובדי וגמלאי המדינה הוקם בשנת 2005 על ידי הסתדרות עובדי המדינה בשיתוף עם חברת האשראי ישראכרט ובנק יהב. מועדון נכון מציע לעמיתיו ובני משפחתם מגוון רחב של שירותי תרבות, פנאי, בילוי, מזון, הלבשה, ספורט, רכב, לימודים, ביטוחים, טיפוח ויופי, אלקטרוניקה, מחשבים, תקשורת, במחירים מוזלים. במרבית המקרים ההנחות שמקבלים העמיתים הן אוטומאטיות, בעת שימוש בכרטיס אשראי של מועדון נכון. בחלק אחר של המקרים יש להציג תלוש הנחות לעובדי מדינה במסגרת מועדון הנחות נכון. באתר האינטרנט של המועדון ניתן למצוא טופס הצטרפות לחברים חדשים.

המועדון של עובדי המדינה מציע לכם לעבור לצרכנות נבונה
נכון – מועדון הצרכנות של הסתדרות עובדי וגמלאי המדינה מציע לעובדי המדינה בני משפחתם לעבור לצרכנות נבונה ובכך לחסוך מאות שקלים מידי חודש. לרשותם של חברי המועדון הנחות ומבצעים בשלל בתי עסק: מלונות בארץ, רכבים, אטרקציות לילדים ולכל המשפחה, צימרים ובתי הארחה, מופעי תרבות ובידור, מוסיקה ומולטימדיה, דיסקים ומארזי DVD, ספרים וחבורות העשרה, מחשבים, תקשורת ותשתיות, ילדים ותינוקות, בריכות ומכוני כושר, שוברי פינוק, מתונות וכיף, קורסים וסדנאות העשרה, כלי בית והרשימה עוד ארוכה.

צריכים את הטלפון של מועדון נכון? חייגו 1900-720-580

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com