ויפאליס
שירות לקוחות >> נעליים

שירות לקוחות ברשתות הנעלה 1-900-720-105


רשתות הנעלה בישראל, מעניקות ללקוחותיהן שירות ברמה בינלאומית, השואפת ללא פחות ממצוינות. מוקדי השירות מקבלים לעבודה רק אנשים בעלי תודעת שירות גבוהה, אסרטיביות ויכולות גבוהות בתחום משאבי אנוש, ומכשירים אותם להיות נציגי שירות איכותיים, המספקים מענה מתאים לכל שאלה ובעיה. כל הלקוחות, בלי יוצא מהכלל, זוכים ליחס אישי אך גם מקצועי וטיפול מיומן. במוקדי השירות של רשתות ההנעלה, הלקוח הוא הכוכב, על כן יש לכבדו ולהתייחס אל כל פנייה שלו ברצינות רבה. מעבר לכך שטיפול בפניית הלקוח הינו בעל תרומה עצומה לשיפור השירות בעתיד, הוא כמובן חיוני לשמירה על שביעות רצון הלקוח. המטרה היא להפוך כל לקוח שהציף תלונה, ללקוח עם חיוך.

שירות לקוחות בטלפון
רשתות ההנעלה, מספקות מענה שוטף במוקד הטלפוני במהלך שעות הפעילות, אך מרביתן גם מאפשרות ללקוחות להשאיר הודעה קולית עם תוכן הפנייה, בתוספת פרטיהם המלאים, וחוזרות אליהם בהקדם עם המידע שביקשו. המוקדים הטלפוניים של החברות: גלי, נעלי נמרוד, נעלי גזית, טבע נאות, Crocs, נעלי Aldo, קליגולה, Scoop ומחסני הנעלה מאפשרים ללקוחות להביע את דעתם על הקולקציות, לשתף בחוויות רכישה בסניפים השונים, להתייעץ, לבקש בקשות ועוד. בעזרתם, הלקוחות יכולים לקבל סיוע למצוקותיהם, ולהישאר מעודכנים בדגמים החדשים של הקולקציות, במבצעים וההנחות. בנוסף, כדאי לציין שנציגי השירות במוקדים של רשתות ההנעלה שומרים על קשר רציף עם הלקוחות, ומתקשרים אליהם שוב על מנת לוודא שהשירות שניתן להם אכן עזר בפתירת הבעיה.

מרכז שירות טלפוני של כל חנויות הנעליים בישראל: 1-900-720-105

להלן חלק מרשתות ההנעלה אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון גלי
טלפון נמרוד
טלפון טבע נאות
טלפון קרוקס
טלפון גזית
טלפון אלדו
טלפון קליגולה
טלפון סקופ
טלפון מחסני הנעלה

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com